Chicco Set na kŕmenie pre dieťa ružová

Sada pre batoľatá.

Chicco Feeding set 0m + – sada špeciálne pripravená pre batoľatá:

Obsahuje 1 fľašu NaturalFeeling s objemom 150 ml s malým prietokom, 1 fľašu NaturalFeeling 250 ml s cumlíkom so stredným prietokom. Toto je jediná rada fliaš, ktorá umožňuje prirodzené kŕmenie dieťaťa vďaka trom typom cumlíkov so špeciálnym tvarom, ktoré prirodzene podporujú vývoj dieťaťa.

Dvojitý antikolikový systém.

Dvojitý antikolikový systém zabraňuje prehltnutiu vzduchu, čím sa znižuje riziko koliky. Diagonálne zaoblené cumlíky, mäkký tenký silikón a vrúbky na spodnej časti cumlíka zaručujú prirodzené pocity, ako napríklad pri dojčení mamou. Jedinečný diagonálny cumlík. Je vždy naplnený mliekom, čo obmedzuje prehĺtanie vzduchu a podporuje správne polohu úst a krku novorodenca. Mäkký silikón a drážky na spodku cumlíka zaručujú prirodzené pocity, ako sú prsia matky.

V balení aj cumlík Physio Air s potlačou.

Drobné drážky na cumlíku napodobňujú prirodzené línie podnebia. Drážka na cumlíku a jej ohnutá horná časť umožňujú prirodzenú polohu a pohyb jazyka v ústach. Podporuje správny vývoj ústnej dutiny a rovnomerne rozdeľuje tlak jazyka na podnebie. Tvar cumlíka pomáha rovnomerne rozdeľovať tlak jazyka na podnebie, a to aj po stranách, čím podporuje správny vývoj ústnej dutiny. Veľmi úzka základňa cumlíka uľahčuje dieťaťu správne zavrieť ústa. Spodná časť cumlíka podporuje správne zavretie úst dieťaťa, čím sa znižuje riziko malokluzu. Cumlík Physio Air bol navrhnutý tak, aby podporoval správny vývoj jazyka a svalov tváre a anatomický vývoj podnebia a úst. Anti-dráždivé otvory zaisťujú prúdenie vzduchu, zabraňujú hromadeniu slín a zanechávajú suchú pokožku okolo úst. Ergonomický tvar prispôsobený detským ústam poskytuje dostatok priestoru pre bradu a nos. Praktické puzdro na cumlíky, ktoré môžete používať na cestách aj každý deň.

Sada vytvorená špeciálne pre vaše dieťa.

Balenie produktu

RUZOVA

SUKL kódy

T18076

ID karty

139653

0

TOP