SIMED LACTA ZOE Elektrická odsávačka mlieka

SIMED LACTA ZOE Elektrická odsávačka mlieka

Katalógové číslo: 17443 Kategórie: , ,

Odsávačka „Lakta ZOE“ napodobňuje prirodzený sací rytmus dieťaťa vďaka dvojfázovej technológii. 2-fázová odsávačka “Lakta Zoe” dokonale napodobňuje prirodzený priebeh dojčenia dieťaťa – stimulačná fáza a hlboké ťahanie. Intuitívna regulácia umožňuje zvoliť jednu z 5 úrovní výkonu.

Univerzálne napájanie – vstavaná batéria.

Odsávačka má vstavanú nabíjateľnú batériu, ktorá umožňuje prístroju pracovať bez použitia batérie. Batéria sa nabíja pomocou zdroja energie dodávaného so zariadením.

Mimoriadne pohodlné riešenie nám umožňuje používať odsávačku kdekoľvek bez prístupu k elektrine. Vďaka napájaciemu adaptéru s káblom USB sa zariadenie rýchlo nabíja.

Je tiež možná nepretržitá prevádzka na pripojenom napájacom zdroji. Vďaka univerzálnemu napájaciemu zdroju sa dá používať doma, na cestách alebo v práci.

Flexibilný lievik vyrobený výlučne z mäkkého silikón

Flexibilný silikónový lievik zaisťuje dokonalé uchytenie na prsia. Integrovaný lievik s masážnym poťahom sa prispôsobuje anatómii každej ženy a umožňuje jej pohodlne odsávať mlieko.

Balenie obsahuje aj 180 ml fľašu s príslušenstvom na kŕmenie.

Naskrutkovaná fľaša, do ktorej odsaté mlieko prúdi, umožňuje jeho skladovanie v chladničke (až 24 hodín) alebo v mrazničke (pri – 18 ° C až 6 mesiacov) a môžete s ňou kŕmiť dieťatko bez toho, aby sa mlieko muselo prelievať do iných nádob.

V prípade potreby môžete fľašu vymeniť za inú štandardnú, napríklad väčšiu. Aj keď už nepotrebujete odsávačku mlieka, budete stále môcť používať fľašu a cumlík.

Vrecko na uskladnenie a prepravu odsávačky.

SUKL kódy

T17443

ID karty

137991

0

TOP