NATURLAND UKĽUDŇUJÚCA BYLINNÁ ZMES 25 x 1,5 g
Ušetríte až 0.52€

NATURLAND UKĽUDŇUJÚCA BYLINNÁ ZMES 25 x 1,5 g

3,19 

Na sklade už iba 2 (dostupné na objednávku)

Množstvo
Katalógové číslo: 17878 Kategórie: Značky: ,

Naturland porciovaný ukludňujúci bylinný čaj v nálevových vreckách, sáčky jednotlivo balené s vrchným prebalom.

Bylinný čaj upokojuje rozbúrenú myseľ aj telo a pomáha lepšie sa vyrovnávať so stresom. Pomáha pri nespavosti. Zmierňuje žalúdočné a srdcové potiaže nervového pôvodu. Uvarte si šálku čaju po dlhom náročnom dni, uvoľnite myseľ a dajte pokoj telu.

Bylinný čaj kombinuje sviežu chuť medovky, charakteristickú arómu rumančeka a levandule spoločne s lahodnými tónmi sladkého drievka. Vďaka týmto bylinkám získava čaj ľahkú sviežu chuť a tiež pôsobí pozitívne na zažívanie a nevoľnosť. Obsiahnutá levanduľa pôsobí ľahko sedatívne, jej upokojujúca vôňa navodzuje dobrú náladu, pohodu a príjemne Vás naladí na spánok.

Čaj vyrobený výlučne zo starostlivo kontrolovaných kvalitných bylín.

  • Príprava: 1 nálevové vrecúško zalejte 2,5dl vriacej vody a nechajte 15-20 minút vylúhovať. Teplý nálev sa pije 1-2x denne. Poslednú šálku sa odporúča vypiť pred spaním.  Užívanie čaju by nemalo trvať dlhšie ako 3 mesiace. Potom je vhodná niekoľkotýždňová prestávka.
  • Zloženie: medovka lekárska-list (Melissa officinallis, herba), ľubovník bodkovaný-kvet (Hypericum perforatum herba), valeriana (valeriana officinalis radix), levandule-kvet  (Lavandulae flos), rumanček-kvet (Matricariae flos),  chmeľ obyčajný-kužel (Humulus lupulus). Pomocné látky: šípka, sladké drievko, aníz.
  • Skladovanie: Skladujte na chladnom, tmavom a suchom mieste. Doporučuje sa skladovanie vo vzduchotesne uzatvorených nádobách.
  • Upozornenie: Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Pri dlhodobom užívaní Ľubovníka s inými liekmi hrozí vznik vzájomných interakcií. Pri užívaní antikoncepcie môžu prípravky s Ľubovníkom bodkovaným viesť k poruchám v účinku antikoncepcie. Ak sa používa súčasne s inými antidepresívami (selektívne inhibítory serotonínu, aj MAO), môže vzniknúť serotonínový syndróm, ktorý sa prejavuje triaškou, zmätenosťou, hypertenziou. Pacienti by nemali konzumovať potraviny s vysokým obsahom tyramínu (syr, červené víno, pivo), lebo hrozí nebezpečenstvo hypertenznej krízy. Z hore uvedených vyplýva, že ak užívate prípravok s obsahom Ľubovníka bodkovaného, mali by ste informovať o tom lekára, aj lekárnika. Čaj je nevhodný pre deti a tehotné ženy. Užívanie je vhodné konzultovať s lekárom. Ukladajte mimo dosah detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.
  • Krajina pôvodu: EU.
Balenie produktu

37.5G NALEVOVE VRECUSKA 25X1,5 G (37,5 G)

Exspirácia produktu

2022-08-31

Šarža

0594-0221

EAN

5998794301319

B - kód

B00173367

SUKL kódy

T17878

ID karty

139403

0

TOP