HillVital Salikort masť na bolesť svalov 250 ml
Ušetríte až 3.15€

HillVital Salikort masť na bolesť svalov 250 ml

17,85 

Na sklade

Množstvo
Katalógové číslo: 19931 Kategórie: , ,

Ako MôžE salikort pomôcť pri tenisovom lakti alebo karpálnom tuneli?

 • Regenerácia šľachového úponu
 • napomáha pri zmierňovaní bolestí, opuchov a zápalov
 • Eliminácia bolestí
 • Zmierňovanie napätie svalov po námahe
 • je mimoriadne obľúbený u pacientov so zápalovými ochoreniami, ktoré sú sprevádzané opuchmi, a u pacientov po úrazoch
 • pomáha športovcom, seniorom, osobám po úrazoch alebo zamestnancom so sedavým povolaním

Salikort masť môžete používať samostatne alebo ako súčasť komplexnej terapie. HillVital vytvoril celý produktový rad plný bylín na úľavu pri tenisovom lakti alebo karpálnom tuneli. Táto kombinácia bylín v produktovom rade je vhodná aj pri problémoch s golfovým (oštepárskym) lakťom.

NA pomoc pri zmiernení ZÁPALu

Po nanesení začnete pociťovať mierne schladenie, ktoré je zamerané na podporu znižovania bolesti. Kľúč v ošetrení karpálneho tunela, tenisového alebo golfového lakťa však tkvie v cielení na skutočný problém, ktorým je zápal. Ten za pomoci 14 vzácnych bylinných extraktov prispieva k ohraničeniu zápalu a postupnému zmierneniu zápalu.

AKO? RÝCHLo A DLHODOBO

Priama aplikácia na tenisový lakeť alebo karpálny tunel, dosahuje zasiahnutie problému. Jemná textúra sa rýchlo absorbuje a začne pracovať. Aktívne látky prenikajú cez pokožku, čím sa držia v tele dlhší čas.

Priama aplikácia

Salikort masť sa aplikuje lokálne a priamo na postihnuté miesto. Obsahuje aktívne látky z liečivých bylín, ktoré môžu pomôcť v regenerácii. Okrem toho na Salikort môžete siahnuť kedykoľvek. Ideálny na dlhodobé používanie.

Terapia na tenisový lakeť má všeobecne niekoľkotýždňový priebeh. Preto odporúčame používať Salikort balzam minimálne 6 týždňov a zaviesť pokojový režim, bandážovanie a schladzovanie poškodených miest.

SPOJENIE TRADIČNEJ VÝROBY S MODERNOU

Naša receptúru bola vyvinutá v súlade s tradičnými prírodným ošetrovateľstvom a podporená najmodernejšou technológiou spracovania, ktorá zabezpečuje šetrné zaobchádzanie s účinnými látkami.

NA úľavu pri karpálnom tuneli, TENISOVom A GOLFOVom LAKti s intenzitou bez… …parabénov, farbív, vôní, ťažkých chemických látok a toxínov, ktoré by mohli čo i len trochu zaťažiť organizmus. Takáto receptúra vás uspokojí aj tým, že vás neohrozuje. Doposiaľ sme nezaznamenali vedľajšie účinky od našich zákazníkov. A naviac používanie Salikort balzamu vás ochráni pred ďalším používaním chemických nezdravých látok. oceňovaný NATURÁLNY PRODUKT

Unikátna receptúra Salikort balzamu na tenisový lakeť vyhrala cenu kvality. Ocenenie patrí originálnej receptúra a modernej šetrnej výrobe, ktorá rešpektuje prírodu. Naše výrobky nie sú testované na zvieratách.

HILLVITAL TIP

 • Rad HillVital na tenisový lakeť stojí na komplexnom prístupe a tvorí ho:
 • Kĺbová výživa: Optimalizované spojenie výživových látok určených na problémy s opotrebovanými kĺbmi, chrupavkami a svalmi.
 • Čaj Go: Čajová zmes zložená z čistých bylín. Koncentruje bylinky, ktoré sú určené pri problémoch so svalmi a pohybovým ústrojenstvom.
 • Používanie: Salikort balzam sa nanáša lokálne na problémové miesta a to aspoň trikrát denne. Balzam je potrebné masírovať až do úplného vstrebania. Množstvo gélu závisí od veľkosti postihnutého miesta. Na jedno použitie stačí množstvo vo veľkosti vlašského orechu.

Použité liečivé byliny

Aloe Vera – protizápalové a liečivé účinky, tlmenie bolesti.

Eukalyptus – silné antiseptické, antivirové a protistafylokokové účinky.  Hojivé a regeneračné účinky.

Kliknite a čítajte viac …

Aloe Vera – protizápalové a liečivé účinky, tlmenie bolesti.

Eukalyptus – silné antiseptické, antivirové a protistafylokokové účinky. Hojivé a regeneračné účinky.

Borovica lesná – dezinfekčné účinky, reumatické ťažkosti a bolesti.

Kôra vŕby bielej – prírodné analgetikum, protizápalový účinok.

Pagaštan konský – tlmí a odstraňuje opuchy, protizápalový účinok.

Nechtík – na ťažko hojace sa rany, zjemnenie a upokojenie podráždenej pokožky.

Harmanček – napomáha hojeniu, zápalové ochorenia, bolesť hrdla.

Kurkuma – protizápalové a antibakteriálne účinky, na hojenie.

Levanduľa – tlmenie bolesti, uvoľnenie migrénových stavov, bolesti hlavy.

Arnika horská – pri modrinách, pomliaždeninách, opuchy, trombóza.

Klinček – na bolesti zubov, antibakteriálne účinky.

Rozmarín lekársky – prekrvenie organizmu, reumatické ťažkosti, podpora nervovej sústavy.

Borievka obyčajná – silný dezinfekčný účinok, na látkovú výmenu.

Dúška tymiánová – pri infekčných chorobách, protizápalový účinok.

Aktívne látky:

Gáfor – na zápal, antiseptické účinky, pri reumatických bolestiach.

Mentol – pomáha na infekcie, bolesti svalov. –

Zloženie

Aqua, Isopropyl Myristate, Polyglyceryl – 3 Stearate/Citrate, Glycerin, Aesculus Hippocastanum Extract,…

Kliknite a čítajte viac …

Aqua, Isopropyl Myristate, Polyglyceryl – 3 Stearate/Citrate, Glycerin, Aesculus Hippocastanum Extract, Aloe Vera gel, Cetyl Alcohol, Calendula Officinalis Oil, Benzyl Alcohol, Pinus Sylvestris Extract, Menthol, Camphor, Xanthan Gum, Arnika Montana Extract, Chamomilla Recututa Extract, RosmarinusOfficinalisOil, Juniperus Communis Oil, Thymus Vulgaris Oil, Eucalyptus GlobulusOil, Lavandula Officinalis Oil, Curcumae Rhizoma, Syzgium Aromaticum Oil, Citric Acid

Tenisový lakeť

Tenisový lakeť je zápalové ochorenie šliach na ruke. Predpokladá sa, že ho spôsobujú mikrotrhliny na svale, ktoré sú spôsobené preťažovaním ruky. Príznaky tenisového lakťa sú spočiatku úplne nenápadné. Na začiatku slabá bolesť, ktorá prejde až do pálčivej. Rozvinuté štádium tenisového lakťa sa prejavuje slabosťou v ruke a ťažko koordinovaným úchopom.

Ako na tenisový lakeť? Drvivá väčšina pacientov si postačí s tabletami alebo špeciálnymi masťami na tenisový lakeť a k tomu kľúdový režim. Skvelé si pomôžete aj tým, že budete denne cvičiť. Odporúčame iba overené cviky na tenisový lakeť. Tieto základné opatrenia by mali postačiť na zvládnutie tohto zdravotného problému.

V opačnom prípade prichádza na rad operácia. Operácia tenisového lakťa pripadá do úvahy až vtedy, keď boli vyčerpané všetky alternatívy a dopadli neúspešne. Efektívnosť operácie je veľmi vysoká. Pohybuje sa až na úrovni 80 – 90%.

Golfový lakeť = oštepársky lakeť

Príčinou golfového lakťa resp. oštepárskeho lakťa je sústavné alebo prudké zaťaženia svalových a šľachových úponov. Preťažené sú najmä svaly naťahujúce zápästie a svaly podporujúce obrácanie dlane nahor. Zdravotné komplikácie sa môžu dostaviť aj ako následok úrazu.

Rozdiel medzi tenisovým a golfovým lakťom tkvie v miesta poškodenia. Pri tenisovom lakti sú poškodené úpony na vonkajšej strane lakťa a označenie golfový lakeť sa týka vnútornej strany lakťa.

Golfový alebo oštepársky lakeť sa lieči podobne ako tenisový lakeť. Odporúča sa používanie krémov alebo tabliet a k tomu priradiť cvičenie a kľudový režim.

Referencie:

 • „Salikort balzam ktorý odporúčate na tenisový lakeť sa mi osvedčil ako na natiahnuté svaly aj na bolesti kĺbov ramien. Mal som po úraze vykĺbené ramená. Po rehabilitácií neustále bolesti tak som objednal balzam a asi po mesačnom natieraní bolesť ustúpila. Dnes môžem kľudne robiť aj ťažšie práce čo pred tým nešlo. Tak ďakujem za tento prípravok.“ Zákazník používa produkt: Salikort balzam, Juraj Pridané: 6.6.2019
 • „Mala som opuchnutú pätu, zmiernilo mi opuch ale priateľovi pomohol na tenisový lakeť a karpálny tunel. Som s ním veľmi spokojná a budem opätovne objednávať. Určite môžem odporučiť.“ Zákazník používa produkt: Salikort balzam Monika Pridané: 19.12.2017
B - kód

B00192508

SUKL kódy

T19931

ID karty

146344