HELIA-D CLASSIC DARCEKOVA KAZETA

Helia-D Classic Hydratačný krém na suchú pleť 50ml
Hydratačný krém je vyvinutý pre suchú pleť. Jeho starostlivo vybraté ingrediencie: výťažok z bio slnečnicových stoniek, bambucké maslo, jojobový olej, urea a ricínový olej poskytjú dlhodobú hydratáciu, bohatú výživu a zjemňujú pokožku. Aktívna zložka (Hydroveg®W) obsiahnutá v kréme zvyšuje hydratačný efekt.
Použitie: Dvakrát denne (ráno a večer) rozotrite krém na vyčistenú, vlhkú pokožku a jemne vmasírujte. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný povlak. V prípade, že krém dostane do očí, vypláchnite oko čistou vodou!
Výsledok: Pravidelným používaním krému bude pleť hydratovanejšia. Pleť sa stáva žiarivejšou a hodvábnejšou.

Helia-D Classic Krém na očné vrásky
Očný krém proti vráskam je vhodný pre všetky typy pleti. Obsahuje unikátnu kombináciu starostlivo vybraných prírodných zložiek a koenzým Q10. Koenzým Q10 dodá pleti optimálny zdroj energie a vďaka svojmu jedinečnému antioxidačnému účinku udržiava pleť pevnú a sviežu. Extrakt z tuberózy a zo slnečnicových stoniek pomáha redukovať mimické vrásky. Vitamín E pôsobí ako antioxidant a pomáha neutralizovať voľné radikály, ktoré poškodzujú bunky.
Použitie: Po očistení pleti v okolí oči, bez make-upu, jemne naneste krém prstami smerom od spánkov. Pri vniknutí krému do oka, vypláchnite oko čistou vodou.
Výsledok: Pravidelným používaním bude pleť okolo očí jemnejšia, vyhladenejšia a vrásky budú zredukované.

EAN

5999561859170

SUKL kódy

T18442

ID karty

141257