Planthe marhuľový olej vyživujúci 50 ml
Ušetríte až 1.38€

Planthe marhuľový olej vyživujúci 50 ml

7,22 

Na sklade (dostupné na objednávku)

Množstvo

PLANTHÉ Marhuľový olej vyživujúci obsahuje unikátnu kombináciu marhuľového oleja a extraktov z rozmarínu lekárskeho a z rakytníka. Toto jedinečné spojenie je ideálne pre suchú a citlivú pleť a napomáha ku

  • okamžitej regenerácii a hydratácii podráždenej pleti
  • činnému upokojeniu a vyživeniu suchej a citlivej pleti
  • obnoveniu lipidovej bariéry kože po opaľovaní

Marhuľový olej dokonale hydratuje a obnovuje lipidovú bariéru pleti a antioxidačná aktivita rozmarínového extraktu ju ochránia pred vonkajšími nepriaznivými vplyvmi. Extrakt z rakytníka prispieva k regenerácii podráždenej pleti a vďaka obsahu karotenoidov sa skvele hodí po opaľovaní.

PLANTHÉ Marhuľový olej vašu pokožku účinne upokojí a perfektne vyživí. Jeho ľahká vôňa naviac dodá pokožke neodolateľnú sviežosť.

PLANTHÉ Laboratories je prémiová rada lekárenskej kozmetiky, ktorej jedinečnosť spočíva v kombinácii rastlinných olejov farmaceutickej kvality s prírodnými účinnými látkami pre krásnu a zdravú pleť.

PLANTHÉ – zdravie a krása v jednej kvapke.

  • Použitie: Prípravok je vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre suchú a citlivú. Olej naneste aplikátorom na dlaň alebo prst a aplikujte na dôkladne vyčistenú pokožku, potom jemne vmasírujte. Olej je určený na tvár, oblasť dekoltu a ruky. Je ho možné použiť lokálne ale aj na celé telo. Je ideálny na intenzívne slnkom zaťaženú kožu, napr. po opaľovaní.
  • Účinné látky: marhuľový olej, extrakty rozmarínu lekárskeho a rakytníka
  • Obsah balenia: 50 ml
Balenie produktu

50ML 1X50 ML

Exspirácia produktu

2023-03-21

Šarža

L21092001

EAN

8594059738721

B - kód

B00160916

SUKL kódy

T17873

ID karty

139398

TOP