Planthe Retinol sérum protivráskové 50 ml
Ušetríte až 2.82€

Planthe Retinol sérum protivráskové 50 ml

14,78 

Na sklade už iba 2

Množstvo

PLANTHÉ Retinol sérum protivráskové pre účinné vyhladenie vrások, redukciu prejavov starnutia, revitalizáciu pleti, posilnenie a spevnenie.

Je originálny farmaceutický prípravok s unikátnou kombináciou prírodných rastlinných olejov, retinolu (vitamínu A), extraktov rozmarínu, granátového jablka a rakytníka pre:

  • účinné vyhladenie aj hlbokých vrások,
  • redukciu prejavov starnutia,
  • revitalizáciu, posilnenie a spevnenie pleti.

Toto originálne zloženie séra stimuluje prirodzenú obnovu kožných buniek a syntézu kolagénu, viditeľne tak redukuje vrásky aj pigmentové škvrny, pôsobia tiež proti jej ďalšiemu vzniku.

PLANTHÉ Retinol sérum vašu pleť viditeľne prinavráti vitalitu a pevnosť, redukuje aj hlboké vrásky.

PLANTHÉ Laboratories je prémiový rad lekárenskej kozmetiky, ktorej jedinečnosť spočíva v kombinácii rastlinných zložiek farmaceutickej kvality s prírodnými účinnými látkami pre krásnu a zdravú pleť.

PLANTHÉ – zdravie a krása v jednej kvapke.

  • Použitie: Prípravok je vhodný pre všetky typy pleti, predovšetkým však pre starnúcu pleť. Sérum naneste aplikátorom na dlaň alebo prst a aplikujte na dôkladne vyčistenú pokožku, potom jemne vmasírujte. Sérum je určený na tvár, krk a oblasť dekoltu. Používajte ideálne večer.
  • Upozornenie: Nepoužívajte pri precitlivenosti na obsiahnutú zložku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Určené na vonkajšie použitie! Jedná sa o olej určený na pokožku za účelom jej ochrany a zlepšenia stavu.
Balenie produktu

50ML 1X50 ML

Exspirácia produktu

2023-09-08

Šarža

L08092102

EAN

8594059739339

B - kód

B00180888

SUKL kódy

T19314

ID karty

144241

TOP