Beauté Pacifique Vitamin A anti-wrinkle eye creme 15 ml

VITAMIN A ANTI-WRINKLE EYE CREME / Očný krém proti vráskam s vitamínom A

Redukuje jemné linky, vrásky a tmavé kruhy pod očami, ktoré sú spôsobené tenkou a priehľadnou pokožkou očného okolia. Tri estery vitamínu A v skvaléne, zabezpečujú, že štruktúra kolagénových a elastínových vlákien sa stáva opäť hustejšou, tak ako pri mladej pleti. Používajte ráno aj večer. Počas prvých dvoch týždňov aplikujte očný krém každý druhý deň, aby si pokožka zvykla na vitamín A, zabránite tak jej začervenaniu. Po prvých dvoch týždňoch pre lepší výsledok používajte ráno aj večer. Môžete ho kombinovať s očným gélom Puffy Eyes Gel.

ŠPECIÁLNE VLASTNOSTI:

  • Zabraňuje tmavým kruhom pod očami, ktoré vznikajú v dôsledku priehľadnej pokožky
  • Minimalizuje jemné linky a vrásky
  • Pokožka je pevnejšia, takisto ju chráni pred voľnými radikálmi
  • Obsahuje dve formy vitamínu A, každá z nich svojim spôsobom omladzuje štruktúru kolagénových vlákien

HLAVNÉ ZLOŽKY:

3. Squalane (skvalén) je olej, ktorý je pleti vlastný a je dôležitou súčasťou lipidového systému. Do pokožky sa vstrebáva veľmi dobre. Nanometrické kvapôčky skvalénu slúžia ako „distribútor“ vitamínu A a ostatných v oleji rozpustných aktívnych zložiek. Mladá a zdravá pokožka disponuje vysokým obsahom skvalénu ale jeho hladina klesá s pribúdajúcim vekom. Skvalén sa výborne vstrebáva do pokožky a to najmä ak ide o pokožku poškodenú slnkom alebo vekom. Nedostatok skvalénu v pokožke spôsobuje jej predčasné starnutie, pokožka je suchá a stráca pružnosť. Časti tela so suchou pokožkou ako ruky, lakte, kolená atď. sa vďaka skvalénu opäť stávajú hebkými.

4. Aloe Barbadenis Leaf Juice Powder ( šťava z listov Aloe Barbadenis) –je prírodná surovina, ktorá slúži ako zmäkčovadlo a je veľmi známa kvôli liečivým a upokojujúcim účinkom.

8. Glycerin (glycerín) je jedným z najlepších a najpoužívanejších zmäkčovadiel (pokožku hydratuje). Ľahko sa vstrebáva do pokožky a zanecháva ju jemnú. Tento rastlinný glycerín sa môže aplikovať aj na veľmi citlivú pleť. Pleti dodáva hydratáciu a zanecháva ju hodvábne jemnú.

17. Tocopheryl Acetate (tokoferol acetát)– je špecifická forma vitamínu E, ktorá chráni pokožku pred voľnými radikálmi.

24. a 27. Retinyl Accetate (retinol acetát) – tak ako retinyl palmitát aj táto zložka je stabilná forma vitamínu A, ktorá omladzuje pleť takým istým spôsobom ako retinyl palmitát. Napomáha pleťovým bunkám regenerovať poškodenú pokožku slnkom aj vekom tak isto ako retinyl palmitát.

34. Tocopherol (tokoferol) – je ďalší zdroj viatmínu E, ktorý chráni pokožku pred voľnými radikálmi. Takisto pleť hydratuje a redukuje prvé linky a vrásky.

35. Retinyl Palmitate (retinyl palmitát) – je stabilná forma vitamínu A, ktorú používame v našich krémoch preto, aby sme udržali jeho vysoký účinok – a to počas skladovania ako aj pri aplikácii na pleť. V nanometrických kvapôčkach skvalénu sa vitamín A dostane do najspodnejších vrstiev pokožky a tam stimuluje bunky, ktoré syntetizujú štruktúru kolagénových a elastínových vlákien. Dochádza k redukcii jemných liniek a vrások a k celkovému omladeniu štruktúry pleti. Toto je možné vďaka našej patentovanej kombinácii skvalénu a vitamínu A, kde skvalén slúži ako distribútor vitamínu A do najspodnejších vrstiev pokožky. Vitamín A tak napomáha bojovať proti prejavom starnutia pokožky a dochádza k omladeniu pokožky o 10 – 20 rokov.

36. Wheat Amino Acids – disponuje schopnosťami viazať vodu a vstrebábať sa hlboko aj do zrohovatelej pokožky. Zvyšuje stupeň hydratácie pokožky bez lepivého efektu.

39. Hydrolyzed Collagen(hydrolyzovaný kolagén) je zložka, ktorá tvorí hydratačnú bariéru na povrcu pokožky a umožňuje tak pokožke udržať si zvýšený stupeň hydratácie v epiderme.

42. Sodium Hyaluronate (hyaluronát sodný) – je zložka, ktorá tvorí hydratačnú bariéru na povrcu pokožky a umožňuje tak pokožke udržať si zvýšený stupeň hydratácie v epiderme.

Balenie produktu

15ML

EAN

5705676000204

SUKL kódy

T17401

ID karty

137947