BEAUTÉ PACIFIQUE Xtra DRY-SKIN FIX CREAM Telový krém na extra suchú pokožku 1×120 ml

Hydratačný krém na extrémne suchú pokožku. Obsahuje prírodný skvalén, vitamín A a E. Bez parfumácie. Poskytuje vysoký stupeň hydratácie a udržuje pokožku jemnú počas niekoľkých hodín. Zabezpečuje odolnosť pokožky. Chráni pokožku pred voľnými radik

Krém sa používa ráno aj večer, alebo podľa potreby na suché miesta. Vhodný aj na suchú, popraskanú a poškodenú pokožku na rukách, nohách, lakťoch a na ostatných miestach.

Informácia od dodávateľa *
X-TRA DRY SKIN FIX / Vysoko účinný hydratačný a regeneračný krém
Mimoriadne účinný krém, ktorý zabezpečuje vysoký stupeň hydratácie pokožky počas celého dňa. Obsahuje vysokú koncentráciu prírodného skvalénu, ktorý v pokožke ubúda v dôsledku procesu jej starnutia, ekzému alebo psoriázy. Určité množstvo krému ostáva vo vrchnej časti pokožky ako zásoba, ktorá sa reaktivuje pri kontakte s vodou. Ošetruje suchú, popraskanú a poškodenú pokožku na rukách, nohách, lakťoch a na ostatných miestach. Efektívne upokojuje podráždenú pokožku. Krém používajte ráno aj večer alebo podľa potreby.

HLAVNĚ ZLOŽKY:
2. Glycerin (glycerín) je jedným z najlepších a najpoužívanejších zmäkčovadiel (pokožku hydratuje). Ľahko sa vstrebáva do pokožky a zanecháva ju jemnú. Tento rastlinný glycerín sa môže aplikovať aj na veľmi citlivú pleť. Pleti dodáva hydratáciu a zanecháva ju hodvábne jemnú.
6. Squalane (skvalén) je olej, ktorý je pleti vlastný a je dôležitou súčasťou lipidového systému. Do pokožky sa vstrebáva veľmi dobre. Nanometrické kvapôčky skvalénu slúžia ako „distribútor“ vitamínu A a ostatných v oleji rozpustných aktívnych zložiek. Mladá a zdravá pokožka disponuje vysokým obsahom skvalénu ale jeho hladina klesá s pribúdajúcim vekom. Skvalén sa výborne vstrebáva do pokožky a to najmä ak ide o pokožku poškodenú slnkom alebo vekom. Nedostatok skvalénu v pokožke spôsobuje jej predčasné starnutie, pokožka je suchá a stráca pružnosť. Časti tela so suchou pokožkou ako ruky, lakte, kolená atď. sa vďaka skvalénu opäť stávajú hebkými.
10. Lanolin (lanolín) – napomáha udržovať hydratačnú rovnováhu pokožky a dodáva jej pozoruhodne príjemnú textúru a to hlavne v kombinácii so skvalénom. Niekdajšie problémy s alergiami na lanolín sú minimalizované kvôli jeho farmaceutickej čistote – alergény boli odstránené.
14. Tocopherol (tokoferol) – je ďalší zdroj viatmínu E, ktorý chráni pokožku pred voľnými radikálmi. Takisto pleť hydratuje a redukuje prvé linky a vrásky.
15. Dipotassium Glycyrrhizinate (výťažok z koreňa sladkého drievka) – používa sa na hojenie rán, ukľudňuje podráždenú pokožku a poskytuje okamžitý komfort citlivej pokožke. Vďaka nemu pokožka lepšie toleruje silnejšie zložky bez vedľajších účinkov a citlivá pleť lepšie znáša účinné zložky.
18. Citrus Limon Fruit Extract (citrónový výťažok) -je prírodný zdroj vitamínu C, ktorý slúži ako silný anitioxidant a zároveň stimuluje syntézu kolagénu. Napomáha obnovovať tvorbu ceramidov v epiderme. Citrónový výťažok šetrne odstraňuje odumreté pleťové bunky a redukuje nadmernú mastnotu pokožky.

Balenie produktu

120ML TELOVY KREM NA EXTRA SUCHU POKOZKU 1X120 ML

EAN

5705676200017

SUKL kódy

T17406

ID karty

137952

0

TOP