Beauté Pacifique Creme Paradoxe night creme 100 ml

Regeneračný nočný krém proti vráskam

Nočný krém Paradoxe používajte ak chcete oddialiť biologický proces starnutia pokožky. Hydratuje, upokojuje, napomáha bojovať proti prejavom starnutia pokožky ako aj proti poškodeniam pokožky slnkom. Obsahuje množstvo aktívnych látok, z ktorých každá má jedinečnú regeneračnú schopnosť. Ochraňuje pokožku pred voľnými radikálmi a stresom pokožky, ktorý je spôsobený nadmerným slnečeným žiarením.

Preventívne vlastnosti krému Crème Paradoxe Night Crème zabezpečuje výťažok z jadierok čilského hrozna, ktorý obsahuje prírodný Resveratrol a  Procyanidin. Tieto aktívne zložky udržujú pleť zdravú a mladistvú. Dostávajú sa hlboko do pokožky pomocou skvalénu, ktorý takisto zanecháva pokožku hebkú.

Biologický proces starnutia pokožky odďaľujú dve účinné formy esterov vitamínu A, ktoré zároveň zachovávajú elasticitu pokožky tým istým spôsobom ako krém od Beauté Pacifique – Métamorphique. Zložky ako kyselina ursolová a kyselina olenalová zabezpečujú tvorbu nových kožných tkanív.

Krém Paradoxe obsahuje zložky, ktoré eliminujú výskyt jemných cievok na pokožke.

Vďaka obsahu výťažku koreňa zo sladkého drievka je vhodný aj na veľmi citlivú pleť.

Ďalšou významnou zložkou je vitamín E, ktorý napomáha bojovať proti voľným radikálom a stresu pokožky.

Pre lepší účinok krém Crème Paradoxe Night Crème kombinujte spolu s krémom Crème Paradoxe Day Crème.

APLIKÁCIA: Krém aplikujte na pleť každý večer po jej dôkladnom vyčistení.

Špeciálne vlastnosti

  • Regeneruje pleť pomocou účinných zložiek
  • Je prevenciou proti starnutiu pleti ako aj proti poškodeniam pokožky slnkom
  • Má hydratačný účinok a zanecháva pleť hebkú
  • Je vhodný aj na citlivú pleť

HLAVNÉ ZLOŽKY: 2. Vitis Vinifera (olej z jadierok čilského hrozna) – tento špeciálny čilský olej obsahuje výrazné množstvo Resveratrol-u a  Procyanidin-u. Komplexná medicínska štúdia dokazuje, že Resveratrol a Procyanidin dokážu oddialiť starnutie pokožky a predĺžiť životnosť buniek, a preto tento produkt udržuje pleť dlhšie mladú a zdravú. 5. Squalane (skvalén) je olej, ktorý je pleti vlastný a je dôležitou súčasťou lipidového systému. Do pokožky sa vstrebáva veľmi dobre. Nanometrické kvapôčky skvalénu slúžia ako „distribútor“ vitamínu A a ostatných v oleji rozpustných aktívnych zložiek. Mladá a zdravá pokožka disponuje vysokým obsahom skvalénu ale jeho hladina klesá s pribúdajúcim vekom. Skvalén sa výborne vstrebáva do pokožky a to najmä ak ide o pokožku poškodenú slnkom alebo vekom. Nedostatok skvalénu v pokožke spôsobuje jej predčasné starnutie, pokožka je suchá a stráca pružnosť. Časti tela so suchou pokožkou ako ruky, lakte, kolená atď. sa vďaka skvalénu opäť stávajú hebkými. 14. Aloe Barbadenis Leaf Juice Powder( šťava z listov Aloe Barbadenis) –je prírodná surovina, ktorá slúži ako zmäkčovadlo a je veľmi známa kvôli liečivým a upokojujúcim účinkom. 15 – 22. Refirming – je zmes prírodných výťažkov, ktorá sťahuje cievky a posilňuje pružnosť pleti. Je veľmú účinná na ošetrenie červených líčok a ”teleangiectasies”. 23. Glycyrrhiza Glabra (výťažok z koreňa sladkého drievka) – používa sa na hojenie rán, ukľudňuje podráždenú pokožku a poskytuje okamžitý komfort citlivej pokožke. Vďaka nemu pokožka lepšie toleruje silnejšie zložky bez vedľajších účinkov a citlivá pleť lepšie znáša účinné zložky. 26. Tocopheryl Acetate (tokoferol acetát)– je špecifická forma vitamínu E, ktorá chráni pokožku pred voľnými radikálmi. 30. Sodium Ursolate(sodná soľ kyseliny ursolovej) a 41. Sodium Oleanoate (sodná soľ kyseliny oleanolovej) -sú dve veľmi účinné zložky, ktoré regenerujú poškodenia pokožky slnkom aj vekom. Najpozoruhodnejšie vedecké poznatky informujú, že tieto zložky regenerujú štruktúru kolagénových vlákien na úrovni mladej pleti.

EAN

5705676001720

SUKL kódy

T17403

ID karty

137949

0

TOP