Vichy Homme Sensitive 72h deodorant roll-on pre citlivú pokožku 50 ml

Guličkový deodorant Intense pre extrémnu kontrolu proti poteniu. Zaisťuje až 72-hodinový účinok! Pôsobí proti poteniu, ale neblokuje prirodzené telesné procesy. Vichy Homme udáva nový smer v oblasti starostlivosti pre mužov. Laboratóriá Vichy sa zamerali na špecifiká mužskej kože, ktorá je oveľa hutnejšie, čo je spôsobené vysokým obsahom testosterónu.

Aktívne látky:

Termálna voda z Vichy – voda z prameňa Lucas je bohatá na 17 minerálnych a 13 stopových prvkov a je najviac mineralizovanou vodou vo Francúzsku (5,12 g / l). Táto voda je obsiahnutá vo všetkých prípravkoch Vichy. Termálna voda z Vichy má upokojujúci účinok, výrazne znižuje prejavy štípanie, svrbenie a pálenie. Znižuje biologické známky podráždenia pleti. Má stimulačný účinok na obranyschopnosť pokožky a výrazne zvyšuje účinnosť katalázy – enzýmu, ktorý chráni pleť pred voľnými radikálmi.

Výhody: bez alkoholu (etanolu), hypoalergénne (minimalizuje alergické reakcie), extrémna kontrola proti poteniu, obsahuje ultra-absorpčné minerály, lepšie sa vstrebáva, nezanecháva mastný film, nelepí a zabezpečuje svieži pocit v priebehu celého dňa, pôsobí proti poteniu, ale neblokuje prirodzené telesné procesy, prináša okamžitý pocit sviežosti, zabezpečuje až 72-hodinový účinok!

Balenie produktu

50ML (M6633402) 1X50 ML

EAN

3337871320362

SUKL kódy

T18080

ID karty

139657

0

TOP