Cannaderm Venosil konopný sprej 150 ml
Ušetríte až 1.82€

Cannaderm Venosil konopný sprej 150 ml

9,58 

Na sklade

Množstvo

Cannaderm Venosil konopný sprej  je jemne chladivý prípravok pre okamžité osvieženie ťažkých a unavených nôh náchylných ku vzniku opuchov, kŕčových žíl a metličiek.

Poskytuje príjemnú úľavu dolným končatinám pri prejavoch žilovej nedostatočnosti, počas dlhého sedenia či státia, pri nadváhe alebo v teplom počasí. Unikátna forma spreja zabezpečuje pohodlnú aplikáciu bez nutnosti rozotierania a rýchle vstrebanie účinných prírodných zložiek do pokožky. Sprej nezanecháva farebné stopy, nelepí.

  • Použitie: pred  použitím  fľaštičku  pretraste.  Následne sprej naneste krátkymi strekmi zo vzdialenosti 20–25 cm na pokožku dolných končatín. Pri aplikácii držte fľaštičku vo zvislej polohe aplikátorom nahor. Sprej je vhodné aplikovať z pravej aj ľavej strany nohy od oblasti členku a lýtka až  pod  koleno.  Obdobným  spôsobom  ošetrite  najskôr jednu  a  potom  druhú  dolnú  končatinu.  Pri  dodržaní  odporúčaného postupu nie je potrebné prípravok nijako ďalej rozotierať. Sprej na pokožke vytvorí rovnomerný film, ktorý  sa  rýchlo  vstrebáva,  nezanecháva  farebné  stopy a nelepí. Po aplikácii spreja je koža hydratovaná, zvláčnená a zamatovo jemná. Aplikáciu spreja môžete podľa potreby opakovať kedykoľvek v priebehu dňa.
  • Účinné látky: konopný olej, extrakt boswellie, extrakt arniky, extrakt kostihoja, mäta, rutín.
  • Upozornenie: nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Nepoužívať v prípade precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku. Neaplikujte na sliznice, do očí a úst, ani v ich blízkosti, neaplikujte na poranenú kožu. Neprekračujte maximálny počet aplikácií za deň. Prípadnú kombináciu s lokálne aplikovanými liekmi  vždy  vopred  konzultujte  s  lekárnikom  alebo  lekárom.  Prípadné  farebné  odchýlky  sú  spôsobené  prírodnými  zložkami  produktu  a  nie  sú  na závadu. Spotrebujte do 3 mesiacov od prvého otvorenia.
  • Obsah balenia: 150 ml

Produkt nepatrí medzi lieky, neobsahuje liečivo.

Balenie produktu

150ML KONOPNY SPREJ 1X150 ML

Exspirácia produktu

2025-03-31

Šarža

L15032204

EAN

8594059738875

B - kód

B00188120

SUKL kódy

T19716

ID karty

145674

TOP