Mediket Ictafoam jemná umývacia pena 1×100 ml

Mediket Ictafoam jemná umývacia pena 1×100 ml

Charakteristika: Mediket Ictafoam je jemná, ale účinná umývacia pena pre kožu postihnutú atopiou, seborrheou a ďalšími problémami, ktoré spôsobujú podráždenie, začervenanie a svrbenie. Šetrný spôsob umývania napomáha udržiavať ochranný lipidový film na pokožke.

Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

Spôsob použitia: Telo: aplikujte na vlhkú kožu, vmasírujte penu do pokožky a potom ju opláchnite. Hlava: aplikujte na mokré vlasy, vmasírujte penu do pokožky hlavy a nechajte 3–5 minut pôsobiť, potom opláchnite. Dlhé vlasy môžu vyžadovať dve, či viac aplikácií. Používajte 2 – 3x týždenne po dobu 6 – 8 týždňov. Následne používajte Mediket Ictafoam raz až dva krát týždenne.

Zloženie: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Propylene Glycol,GlucoTain®, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactylate, Triethyl Citrate, Polyquaternium-39, Sodium Shale Oil Sulfonate (Ichthyol Pale), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Chloride, Parfum, Citric Acid, Benzyl.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

Balenie produktu

100ML JEMNA UMYVACIA PENA 1X100 ML

EAN

7640114911521

SUKL kódy

T15107

ID karty

130624