In Vitro Dermipsor šampón na vlasy lupiny 100 ml

In Vitro Dermipsor šampón na vlasy lupiny 100 ml

Katalógové číslo: 19380 Kategórie: , , , Značka:

Dermipsor šampón je vyvinutý pre psoriázou trpiacu pokožku hlavy, na problémy so silnými lupinami, svrbiacu a olupujúcu sa pokožku hlavy.

Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu dosahuje trojaký účinok, ktorý ho vyzdvihuje nad ostatné šampóny s jedným alebo dvoma účinkami:

  •  optimálne čistí bez vysúšania pokožky,
  •  dodáva potrebné účinné látky do pokožky hlavy,
  •  vytvára takmer neviditeľnú vrstvu lipidov

Šampón DERMIPSOR je výrobok s jedinečným zložením a má jedinečnú hodnotu, keďže prvotným cieľom šampónu je účinné čistenie citlivej pokožky na hlave, a druhotným cieľom bolo účinne čistiť pokožku hlavy, postihnutú psoriázou alebo seborreou. Pri vývoji tohto prípravku bolo nemenej dôležitým hľadiskom aj to, aby bola maximálne zrealizovaná idea „kozmetickej použiteľnosti“, to znamená, aby šampón vďaka svojmu zloženiu bol výnimočne vhodný aj na ošetrenie vlasov.

Šampón na vlasy DERMIPSOR obsahuje 21 aktívnych účinných zložiek v mastnom základe. Špeciálne zloženie šampónu zaručuje, že počas umývania hlavy „bude nahradený“ úbytok mastnoty, spôsobený povrchovo aktívnymi látkami, čím zabraňuje vysušeniu pokožky hlavy a vlasov. Šampón na vlasy DERMIPSOR sa preto dá používať aj každý deň.

Šampón obsahuje výlučne zložky na prírodnej báze. Bez parabénov, umelých farbív a vôní.

Hodnota prípravku: pH 5.5.

Hlavné skupiny účinných látok:

  • Výťažok z 10 liečivých rastlín, široko používaných v dermatológii a kozmetickom priemysle
  • Vitamíny (E-vitamín, C-vitamín, d-panthenol)
  • Špeciálne výťažky z propolisu
  • Zmes solí prírodného pôvodu, bohatej na niektoré katióny a anióny

Koncentrované účinné zložky šampónu na vlasy DERMIPSOR pôsobia optimálne na citlivú pokožku hlavy len vtedy, keď počas umývania hlavy dodržíte prísne návod na použitie. Po správnom postupe sa dá šampón na vlasy DERMIPSOR dobre zmyť a vlasy budú mať dobrý vzhľad a budú dobre vyčesateľné.

Ako si umývať vlasy so šampónom DERMIPSOR?

Základný rozdiel medzi klasickými, každodennými šampónmi, ktoré sú vyrábané len pre kozmetické účely a šampónom na vlasy DERMIPSOR je v spôsobe tvorby peny. Klasické šampóny obsahujú relatívne veľké množstvo vody a látok na tvorbu peny, preto sa z nich rýchlejšie a ľahšie vytvorí dostatočné množstvo peny. Šampón na vlasy DERMIPSOR, ako sme už uviedli vyššie, obsahuje účinné látky vo veľmi koncentrovanom stave a v mastnom základe. V dôsledku toho sa mechanizmus tvorby peny odlišuje od klasických šampónov, lebo vyžaduje pri použití omnoho väčšie množstvo vody a dôkladné navlhčenie vlasov.

Spôsob umývania vlasov:

Dôkladne si namočte vlasy. Natlačte na dlaň zhruba 5-6ml šampónu, dôkladne votrite do vlasov a pridávajte dostatočné množstvo vody, aby sa vytvorila bohatá pena. Penu nechajte pôsobiť na vlasoch cca. 1-2 minúty. Po tomto čase si šampón dôkladne opláchnite väčším množstvom vody. Ak máte dlhšie alebo bohatšie vlasy, ako je priemer, alebo sú Vaše vlasy silne znečistené, potom opláchnite prvú dávku šampónu a zopakujte umytie vlasov hore uvedeným spôsobom.

  • Zloženie/INCI: Sodium Laureth Sulfate, Aqua, Glycerine, Theobroma Cacao, Urea, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Cera Alba, Zea mays germ oil, odium Chloride, Propolis Cera, Alcohol, Panthenol, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Thymus Vulgaris, Citrus Limonum, Melaleuca Alternifolia, Salix Alba, Calendula officinalis, Urtica dioica, Helidonium majus, Taraxacum officinale, Quercus robur, Achillea millefolium, Chamomilla recutita, Anethum graveolens, Carum petroselinum, Caffeine, Dehydroacetic acid, Benzyl alcohol.
  • Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami a ústami. Nepoužívajte ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku produktu. Ukladajte mimo dosahu detí. Nevystavujte extrémnym teplotám a chráňte pred priamym slnečným svetlom.
Balenie produktu

100ML SAMPON 1X100 ML

EAN

5997360124017

SUKL kódy

T19380

ID karty

144307

TOP