Advance BrainActive 60 kapsúl
Ušetríte až 3.07€

Advance BrainActive 60 kapsúl

17,40 

Na sklade už iba 1

Výživový doplnok sa odporúča užívať v dávke 1 kapsula 1-2x denne. Kapsuly sa užijú vcelku najlepšie pred/spolu s jedlom a zapijú sa dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie:

Výživový doplnok nie je vhodný pre deti a mladistvých, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby s antikoagulačnou liečbou, antidiabetickou liečbou a trpiace na kardiovaskulárne ochorenia. Obsahuje kofeín. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávať mimo dosahu detí. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Neužívať pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu.

Informácia od dodávateľa

BrainActive 60 cps. – pamäť, sústredenie, energia

BrainActive obsahuje na slovenskom trhu unikátnu kombináciu 13 prírodných látok. Prírodné látky nachádzajúce sa v BrainActive podporujú pamäť, sústredenie, mentálnu výkonnosť, kognitívne schopnosti a energiu.

Účinky: – Pamäť

Bacopa, ženšen a guarana podporujú pamäť. – Kognitívne schopnosti (učenie)

Ginkgo biloba, Bacopa, eleuterokok, Rhodiola a ženšen podporujú kognitívne funkcie. – Sústredenie

Bacopa podporuje schopnosť sústredenia. – Energia

Guarana podporuje energiu. Ženšen a vitamíny B5 a B6 prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania. – Odolnosť proti stresu

Schizandra, Rhodiola, guarana a Bacopa podporujú odolnosť organizmu proti stresu. – Mentálny výkon

Guarana, eleuterokok, ženšen a Rhodiola podporujú duševnú výkonnosť.

Balenie: 60 kapsúl

Aktívne látky v 1 kapsule

Bacopa monnieri (brahmi) 100 mg, Guarana 100 mg, Kofeín 50 mg, Taurín 50 mg, Eleutherococcus 30 mg

Ginkgo biloba extrakt 20 mg, Rhodiola Rosea 20 mg, Schizandra 20 mg, Ženšen 20 mg, DMAE 10 mg , Cordyceps sinensis 10 mg

Vitamín B5 3 mg (50% RP*), Vitamín B6 1 mg (71% RP*). *RP: Referenčný príjem.

Zloženie:

Bakopa drobnolistá (Bacopa monnieri, extrakt), guarana (Paulinia cupana, extrakt, kofeín 22%), želatína, kofeín, taurín, eleuterokok (Eleutherococcus senticosus, extrakt), deanol bitartrát (DMAE 40%), ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba, extrakt 24/6), schizandra čínska (Schisandra chinensis, extrakt), rozchodnica ružová (Rhodiola rosea,extrakt), ženšen (Panax ginseng, extrakt), Cordyceps (Cordyceps sinensis, extrakt), vitamín B5 (D-pantotenan vápenatý), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

Užívanie a dávkovanie:

Odporúčaná dávka 1 kapsula 1-2× denne.

Užívajte najlepšie pred alebo spolu s jedlom.

Nie je vhodné užívať pred spaním.

Dostatočne zapite.

Balenie obsahuje 60 kapsúl.

Upozornenie:

Nie je vhodné pre deti a mladistvých, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Nevhodné pre osoby s antikoagulačnou liečbou, antidiabetickou liečbou a trpiace na kardiovaskulárne ochorenia. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Dbajte na vyváženú stravu a zdravý životný štýl. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Skladujte v tme a suchu pri teplote do 25 °C. Ukladajte mimo dosahu detí. Neobsahuje lepok. Obsahuje kofeín – kofeín 72 mg/kapsula. Výživový doplnok.

Vyskúšajte BrainActive na podporu pamäti, sústredenia a energie ešte dnes!

O firme:

Výrobcom BrainActive je česká firma ADVANCE nutraceutics. Pri výrobe sú použité len tie najkvalitnejšie prírodné suroviny s certifikáciou kvality a pôvodu. Všetky bylinné extrakty sa nachádzajú vo vysokej koncentrácii. Každá vyrobená šarža je analyzovaná v nezávislom laboratóriu.

Balenie produktu

60KS CPS 1X60 KS

Exspirácia produktu

2024-02-08

Šarža

08.02.2024

EAN

8594015705668

B - kód

B00190276

SUKL kódy

T12200

ID karty

121136