Advance nutraceutics liverax 60 kapsúl
Ušetríte až 6.80€

Advance nutraceutics liverax 60 kapsúl

15,88 

Na sklade už iba 1

Množstvo

Výživový doplnok sa odporúča užívať v dávke 1 kapsula denne. Kapsula sa užije vcelku po jedle a zapije sa dostatočným množstvom tekutiny. Vhodné aj na dlhodobejšie užívanie.

Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti, tehotné, dojčiace ženy a osoby trpiace na kardiovaskulárne choroby. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávať mimo dosahu detí. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Informácia od dodávateľa

Liverax 60 cps. – pečeň

Liverax obsahuje unikátnu kombináciu prírodných látok, ktoré podporujú normálnu funkciu a zdravie pečene. Jeho základom je extrakt z pestreca mariánskeho v najsilnejšej dostupnej koncentrácii. Extrakt obsahuje 80 % silymarinu, ktorý sa považuje za hlavnú biologicky aktívnu látku.

Účinky: – Zdravie pečene

Pestrec a kurkuma podporujú zdravie pečene. – Prirodzená detoxikačná funkcia pečene

Pestrec, cholín a kurkuma podporujú normálnu (detoxikačnú) funkciu pečene. – Regenerácia buniek

Pestrec podporuje regeneráciu buniek. – Ochrana pred voľnými radikálmi

Kurkuma a astragalus sú silné antioxidanty, ktoré prispievajú k ochrane buniek a tkanív pred oxidatívnym stresom.

Balenie: 60 kapsúl

Aktívne látky v 1 kapsule

Pestrec mariánsky (obsah silymarinu 80%) 75 mg

Cholín 150 mg

Astragalus 20 mg

Kyselina alfa-lipoová 20 mg

Kurkuma extrakt (obsah kurkuminoidů 95%) 2 mg

  • Zloženie:
  • cholín L-bitartrát, pestrec mariánsky (Silybum marianum, extrakt – sylimarin 80%), želatína, kozinec blanitý (Astragalus membranaceus), kyselina alfa-lipoová, inulín, kurkuma (Curcuma longa, extrakt), protihrudkujúca látka: stearan horečnatý.

Užívanie a dávkovanie:

Odporúčaná dávka 1 kapsula denne. Užívajte najlepšie po jedle. Dostatočně zapite. Vhodné na dlhodobé užívanie. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

Upozornenie:

Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Dbajte na vyváženú stravu a zdravý životný štýl. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte s Vaším lekárom alebo lekárnikom. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C. Ukladať mimo dosahu detí. Výživový doplnok.

Vyskúšajte Liverax pre podporu funkcie vašej pečene!

O firme:

Výrobcom prípravku Liverax je česká firma ADVANCE nutraceutics. Pri výrobe sú použité len tie najkvalitnejšie prírodné suroviny s certifikáciou kvality a pôvodu. Všetky extrakty sa nachádzajú vo vysokej koncentrácii. Každá vyrobená šarža je analyzovaná v nezávislom laboratóriu.

Balenie produktu

60KS CPS 1X60 KS

Exspirácia produktu

2025-02-13

Šarža

13.2.2025

EAN

8594015704081

B - kód

B00206398

SUKL kódy

T12203

ID karty

121139