Advance Spirulina 1000 tabliet

ADVANCE Spirulina BIO 1000 tbl.

ADVANCE Spirulina BIO obsahuje 100 % čistú spirulinu prémiovej BIO kvality. Tablety sa šetrne lisujú a neobsahujú žiadne spojivá ani ďalšie prídavné látky.

Prémiová kvalita: 100% spirulina

Spirulina ADVANCE obsahuje 100% čistú spirulinu. Tablety sa šetrne lisujú a neobsahujú žiadne spojivá ani ďalšie prídavné látky.

BIO kvalita

Spirulina ADVANCE je tej najvyššej kvality. Pestuje sa v čistom prostredí na ostrove Hainan v juhovýchodnej Ázii. Teplo, priezračne čistá voda a extrémne silný slnečný svit 12 hodín denne zaručujú optimálne podmienky na rast spiruliny. Kontrolované podmienky pestovania zaručujú čistotu finálnej suroviny bez obsahu kontaminujúcich látok. Kvalita surovín a celého výrobného procesu je garantovaná certifikáciou BIO – konkrétne certifikáty Naturland a CERES.

Kvalita výrobného procesu

Pestovateľ, od ktorého odoberáme, patrí medzi svetovú špičku. Celý proces spracovania je maximálne šetrný a zohľadňuje snahu zachovať v spiruline všetky hodnotné prírodné látky. Na konci výroby nasleduje výstupná kontrola suroviny. Vykonávame nezávislú kontrolu kvality v akreditovanom laboratóriu – mikrobiologickú a chemickú analýzu. Vďaka tomu môžeme zaručiť spirulinu tej najvyššej kvality.

Účinky: – Pri chudnutí

Užívanie spiruliny podporuje kontrolu telesnej hmotnosti a chudnutie. – Imunita a obranyschopnosť

Spirulina podporuje správnu funkciu imunitného systému a prirodzenú obranyschopnosť. – Vitalita

Spirulina podporuje celkovú vitalitu organizmu. – Vitamíny a minerály v prirodzenej podobe

Spirulina obsahuje celý rad vitamínov a minerálnych látok. Telo tieto látky pri užívaní spiruliny prijíma v prirodzenej podobe a nie vyrobené synteticky. – Vysoký obsah vlákniny

Spirulina je prírodným zdrojom vysokého množstva vlákniny. – Zdravá hladina cukru v krvi

Spirulina prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi. – Aminokyseliny

Spirulina obsahuje 18 rôznych aminokyselín vrátane esenciálnych, ktoré si telo nevie vyrobiť samo a musí ich prijímať v potrave. – Chlorofyl

Chlorofyl je unikátne zelené farbivo, pomocou ktorého získavajú rastliny energiu zo slnečného žiarenia a ďalej ju využívajú. Spirulina obsahuje jednu z najvyšších koncentrácií chlorofylu zo všetkých rastlín. – Antioxidant

Spirulina je antioxidant a pomáha tak chrániť bunky pred negatívnym pôsobením voľných radikálov.

  • Balenie: 1 000 tabliet.
  • Zloženie: 100 % bio spirulina, 200 mg/1 tableta. Bez prídavných látok.

Užívanie a dávkovanie:

Dospelí: 2xdenne 6 až 12 tabliet. Noví užívatelia bez skúseností s užívaním: začnite na dávke 2x denne 3 tablety a dávku postupne po týždňoch zvyšujte. Deti od 3 rokov: 1 až 4 tablety denne. Užívajte ideálne 15 až 30 minút pred jedlom. Dostatočne zapite (min. 2 dl tekutiny). Počas užívania odporúčame zvýšený príjem tekutín. Balení obsahuje 1000 tabliet.

Vyskúšajte Spirulinu ADVANCE ešte dnes !

Upozornenie:

Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Pri poruchách krvnej zrážavosti alebo pokiaľ užívate lieky na zníženie zrážavosti krvi sa poraďte o vhodnosti užívania s lekárom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Dbajte na vyváženú stravu a zdravý životný štýl. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Skladujte v tme a suchu pri teplote do 25 °C. Ukladajte mimo dosahu detí. Výživový doplnok.

Balenie produktu

1000KS TBL 1X1000 KS

EAN

8594176060200

SUKL kódy

T17465

ID karty

138016