CannamediQ Hypertenzin 60 toboliek
Ušetríte až 1.80€

CannamediQ Hypertenzin 60 toboliek

10,92 

Na sklade už iba 2 (dostupné na objednávku)

Množstvo

DVÍHA SA VÁM TLAK? SIAHNITE PO KONOPE! unikátne spojenie konopí a hlohu pre efektívnu moduláciu krvného tlaku obohatené extraktom viniča hroznorodého chrániaceho srdce, cievy a celý kardiovaskulárny systém šafran pre zmiernenie nervového napätia a podráždenosti, ktoré tlak negatívne ovplyvňujú

CannamediQ® Hypertenzin je jedinečný prípravok obsahujúci  konope a hloh pre efektívnu moduláciu krvného tlaku. Prírodné zloženie na báze konopí a rastlinných extraktov zabezpečuje vysokú účinnosť a maximálnu bezpečnosť užívania bez vedľajších účinkov.

CannamediQ® Hypertenzin obsahuje extrakty hlohu a viniča hroznorodého, ktoré pozitívnym spôsobom upravujú krvný tlak. U väčšiny populácie dochádza s rastúcim vekom k zvýšeniu krvného tlaku. Zanedbanie jeho kontroly pritom môže mať vážne následky.

V prípravku obsiahnutý extrakt zeleru podporuje efektívnu diurézu, extrakt viniča hroznorodého zase funkčnosť srdca, čo sú nevyhnutné predpoklady pre dosiahnutie optimálnej hladiny krvného tlaku.

Hloh navyše zmierňuje nervové napätie a obsiahnutý šafran podráždenosť, ktoré mávajú na krvný tlak negatívny vplyv. Vinič hroznorodý podporuje celkovú duševnú rovnováhu.

Obsiahnutý extrakt viniča hroznorodého vykazuje značnú antioxidačnú aktivitu, čím výrazne prispieva k zachovaniu dobrej funkčnosti žíl, ciev a celého kardiovaskulárneho systému.

CannamediQ® je rad unikátnych prípravkov využívajúcich jedinečnej sily konopí na ľudský organizmus. Vo svojom  zložení kombinujú tieto produkty vysoko aktívny konopný extrakt s prírodnými zložkami, vitamínmi a minerálmi. CannamediQ® umožňuje konečne využiť blahodarné účinky dlhé roky tabuizovaného konopí úplne legálne, bezpečne a bez vedľajších účinkov.

  • Odporúčané denné dávkovanie: 1 tobolka 1–2x denne, podľa požadovanej intenzity účinku. Odporúčame užívanie zahájiť dennou dávkou 1 tobolka denne a v prípade potreby výraznejšieho efektu prejsť na užívanie 1 tobolka 2x denne
  • Účinné látky: suchý extrakt z plodu hlohu (Crataegus monogyna), suchý extrakt zo semien zeleru (Apium graveolens), RIM  concentrate  forte  (zmes  extraktov  z  plodov  viniča  hroznorodého  a  extraktu  z  pivovarníckych  kvasníc  v  pomere 1:1), extrakt z konopných semien, rutín extrahovaný z kvetov sofory (Sophora japonica), suchý extrakt z kvetov šafranu (Crocus sativus).
  • Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre súbežné užívanie s antihypertenzívnymi liekmi. Hlohové glykozidy môžu posilňovať účinok kardiotoník s obsahom digoxínu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený  ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uskladňovať mimo dosahu detí! Neužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku.
  • Obsah balenia: 60 tob.
Balenie produktu

60KS CPS 1X60 KS

Exspirácia produktu

2023-11-20

Šarža

L20112002

EAN

8594059738929

B - kód

B00164311

SUKL kódy

T18209

ID karty

140165

0

TOP