CannamediQ Neuroregen 30 toboliek

RUŽOVEJŠÍ POHĽAD NA SVET VĎAKA KONOPE! unikátne spojenie konopí a valeriány pre redukciu stresu a podráždenia medovka pre lepší spánok a zaspávanie bakopa obmedzuje záchvaty bolesti hlavy

CannamediQ® Neuroregen je jedinečný prípravok obsahujúci konope, L-tryptofán, valeriánu, medovku a bakopu modulujúci  nervové ťažkosti v troch smeroch. Unikátna kombinácia valeriány s bakopou podporuje psychickú pohodu a redukuje stres, obsiahnutá medovka mierni podráždenie, zlepšuje kvalitu spánku a uľahčuje zaspávanie. Bakopa navyše  podporuje  prekrvenie  mozgu a  zmierňuje  stres,  čím  efektívne  obmedzuje  záchvaty  bolesti  hlavy.  Prírodné zloženie Neuroregenu na báze konopí a rastlinných extraktov zabezpečuje vysokú účinnosť a maximálnu bezpečnosť užívania bez vedľajších účinkov.

CannamediQ® je rad unikátnych prípravkov využívajúcich jedinečnej sily konopí na ľudský organizmus. Vo svojom  zložení kombinujú tieto produkty vysoko aktívny konopný extrakt s prírodnými zložkami, vitamínmi a minerálmi. CannamediQ® umožňuje konečne využiť blahodarné účinky dlhé roky tabuizovaného konopí úplne legálne, bezpečne a bez vedľajších účinkov.

  • Odporúčané denné dávkovanie: 1 tobolka 1–2x denne, podľa požadovanej intenzity účinku. Zapite dostatočným množstvom vody. Odporúčame užívanie zahájiť dávkou 1 tobolka denne a v prípade potreby výraznejšieho efektu prejsť na užívanie 1 tobolka 2x denne.
  • Účinné látky: L-tryptofán, sušený koreň valeriány lekárskej (Valeriana officinalis L.), suchý extrakt z vňate medovky lekárskej (Melissa officinalis L.), suchý extrakt bakopy (Bacopa monnieri L.), extrakt z konopných semien (Cannabis sativa).
  • Upozornenie:  Prípravok nie je vhodný pre osoby  užívajúce psychofarmaká, hypnotiká a sedatíva, deti a tehotné alebo dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uskladňovať mimo dosahu detí! Neužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku. U osôb s ochorením obličiek, pečene a svalovými poruchami odporúčame užívanie konzultovať s lekárom.
  • Obsah balenia: 30 tob.
Balenie produktu

30KS CPS 1X30 KS

EAN

8594059738998

SUKL kódy

T18211

ID karty

140167