CannamediQ ORTOPEDEN 180 tabliet
Ušetríte až 3.82€

CannamediQ ORTOPEDEN 180 tabliet

21,68 

Na sklade už iba 1

ROZTANCUJTE KĹBY VĎAKA KONOPE! unikátny výživový doplnok s aktívnym konope, glukozamínom a extraktom kurkumy pre optimálny stav pohybového aparátu mimoriadne vysoký obsah glukozamínu** v dennej dávke (1 800 mg) extrakt z kurkumy pre podporu dobrého stavu a flexibility kĺbov, pohybového aparátu aj kostí a vitamín C pre tvorbu kolagénu v kĺbovej chrupavke

CannamediQ® Ortopeden je jedinečný prípravok s obsahom konope, mimoriadne vysokým obsahom glukozamínu a extraktom kurkumy pre podporu dobrého stavu a posilnenie celého pohybového aparátu. Opotrebenie pohybového aparátu je častou komplikáciou, ktorá postihuje nie len osoby vyššieho veku, aktívnych športovcov alebo jedincov s nadváhou, a dokáže výrazným spôsobom obmedziť pohyblivosť aj znížiť celkovú kvalitu života.

CannamediQ® Ortopeden obsahuje v dennej dávke vysoký obsah glukozamínu** (1 800 mg), aktívny konopný extrakt a extrakt z kurkumy dlhej pre podporu dobrého stavu a flexibility  kĺbov, pohybového aparátu, šliach aj kostí. Toto  jedinečné spojenie a koncentrácia účinných látok zabezpečuje vysokú účinnosť na pohybový aparát.

CannamediQ® Ortopeden je navyše obohatený o unikátny extrakt zo semien viniča hroznorodého bohatého na resveratrol a vitamín C podporujúci tvorbu kolagénu nevyhnutého pre správnu funkciu kĺbových chrupaviek aj kostí. Vitamín C navyše  prispieva tiež k zníženiu pocitu únavy a vyčerpania, ktoré môžu  súvisieť s vyšším vekom alebo intenzívnou fyzickou záťažou organizmu.

CannamediQ® je rad unikátnych prípravkov využívajúcich jedinečnú silu konopí na ľudský organizmus. Vo svojom  zložení kombinujú tieto produkty vysoko aktívny konopný extrakt s prírodnými zložkami, vitamínmi a minerálmi. CannamediQ® umožňuje konečne využiť blahodarné účinky dlhé roky tabuizovaného konopí úplne legálne, bezpečne a bez vedľajších účinkov.

  • Odporúčané denné dávkovanie: 1x denne 3 tobolky
  • Účinné látky: D-Glukozamín sulfát (** D-Glucosamine Sulfate Potassium Chloride), vitamín C (askorban sodný), extrakt z konopných semien (Cannabis sativa), extrakt z kurkumy dlhej (Curcuma Longa), extrakt zo semien viniča hroznorodého (Vitis vinifera)
  • Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti, mládež, tehotné a dojčiace ženy. Uskladňovať mimo dosahu detí! Neužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku.
  • Obsah balenia: 180 tob.
Balenie produktu

180KS CPS 1X180 KS

Exspirácia produktu

2024-07-22

Šarža

L22072102

EAN

8594059739209

B - kód

B00186895

SUKL kódy

T19131

ID karty

143514