Cistexx shedir vrecká 14 vreckov
Ušetríte až 2.75€

Cistexx shedir vrecká 14 vreckov

16,65 

Na sklade už iba 1 (dostupné na objednávku)

Množstvo

Podrobný popis

Vďaka Brusnici, Medvedici a Ortosifónu prispevajú k prirodzenej činnosti močových ciest. Prispieva k úprave činnosti močových ciest. Brusnica môže prispievať k zníženiu priľnavosti baktérií k epitelu močového mechúra a môže podporiť uvoľnenie už prichytených baktérií. Ortosifón klasnatý je rastlina pôvodom z Ázie bohatá na fenolické zložky (flavonoidy) – sinensetín. Môže mať močopudný a čistiaci účinok, ktorý podporuje vylučovanie nadmerného objemu tekutín obličkami. Navyše vďaka týmto zložkám môže mať antiseptický účinok na močové cesty. Lactobacillus acidophilus môže predchádzať priľnutiu patogénov na sliznicu a epitel močových ciest ako je napr. baktéria Escherichia coli, jedna z hlavných baktérií zodpovedná za ochorenia močového a pohlavného ústrojenstva.

Spôsob použitia: Pokiaľ Vám to lekár nezakáže, odporúča sa užívať obsah 2 vreciek denne, ideálne s veľkým odstupom od jedla. Obsah jedného vrecka rozpustite v pohári vody (100 ml) a premiešajte až do úplného rozpustenia.

Neodporúča sa prekročiť dennú dávku. Uchovajte mimo dohľadu detí mladších ako 3 roky. Výživové doplnky nenahrádzajú zdravú a vyváženú stravu alebo zdravý životný štýl. Ak užívate lieky proti zrážaniu krvi pred užitím tohto výrobku sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Ak ste tehotná alebo ak dojčíte, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Neužívajte v prípade známej alebo predpokladanej precitlivenosti na jednu alebo viacero zložiek výrobku. Kvôli prírodnému pôvodu niektorých zložiek sa šarže medzi sebou môžu líšiť vo vzhľade, najmä vo farbe. usadeniny na dne a/alebo suspenzia na povrchu môžu byť spôsobené prírodným pôvodom niektorých zložiek.

Balenie produktu

14KS PRASOK VO VRECKACH 1X14 KS

Exspirácia produktu

2022-10-31

EAN

8057289180536

B - kód

B00162031

SUKL kódy

T18039

ID karty

139615

0

TOP