KLOKAN
KlokanTM je kombinovaný živočíšny a vitamínový výživový doplnok obsahujúci 3 druhy kolagénu, glukózamín a chondroitín sulfát, kyselinu hyalurónovú a vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k prirodzenej funkcii chrupaviek a kostí. Chrupavka je spojivové tkanivo, ktoré sa skladá z chondrocytov (vlastných buniek chrupavky), kolagénnych a elastických vlákien (tvoriacich štruktúru chrupavky) a amorfnej medzibunkovej hmoty – z proteoglykánov. Pre správne a normálne fungovanie chrupavky je dôležité mať funkčné kolagénové štruktúry, ktoré zaisťujú chrupavke tvar a pevnosť.

Zloženie

Obsah jednej kapsule: Plnidlo – kukuričný škrob, CARTIDYSS®(kolagénové proteíny typu II, chondroitín sulfát, glukózamín sulfát, kyselina hyaluronová), COLLYSS®(kolagénové proteíny typu I, hydroxyprolín, vitamín C (kyselina L -askorbová), emulgátor – stearan horečnatý, natívny kolagén typ II. Kapsula je zložená zo želatíny a fatbiva – oxid titaničitý.

Upozornenie

Deti a dospelí 1 kapsula 1x za deň. Odporúčame užívať spolu s jedlom alebo po jedle a zapiť dostatočným množstvom tekutín. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom.
Balenie produktu

120KS CPS (80+40 ZADARMO) (VIANOCE 2020) 1X120 KS

EAN

621629903031

SUKL kódy

T18046

ID karty

139623

0

TOP