New Nordic Hair Volume – darčeková kazeta Pre zdravé, silné a krásne vlasy
Ušetríte až 6.00€

New Nordic Hair Volume – darčeková kazeta Pre zdravé, silné a krásne vlasy

42,38  36,38 

Skladom už iba 2 (môže byť spätne objednané)

Množstvo

Hair Volume pomáha udržať prirodzený zdravý rast a objem vlasov. Jedinečná vyvážená kombinácia bioaktívnych rastových faktorov vyživuje, podporuje a aktivuje životné procesy buniek vlasových folikulov. Obsahuje mikroživiny a rastlinné extrakty, vrátane jablkového extraktu, obsahujúceho procyanidín B2. Zinok prispieva k udržaniu zdravých nechtov a pokožky. Obsah biotínu a zinku prispieva k zachovaniu zdravých vlasov a meď pomáha udržiavať prirodzenú pigmentáciu vlasov.

Odporúčané pri:

  • V období rednutia a vypadávania vlasov alebo slabého rastu v dôsledku podvýživy a oxidatívneho stresu
  • Po menopauze a v súvislosti s hormonálnymi zmenami
  • Ak chcete svojim vlasom dopriať výživu, ktorá podporí ich rast a dodá krásny vzhľad
  • Ak vám predčasne šedivejú vlasy
Jablčný extrakt

Extrakt z jabĺk obsahuje prírodný rastlinný procyanidín B2. Jablká sú zberané, drvené, sušené a extrahované tak, aby prospešné rastlinné zložky zostali zachované. Tým je zaručený vysoký štandard kvality.

Proso siate

Proso je obilnina bez obsahu lepku, ktorá pôvodne pochádza z Číny. Je významným zdrojom vitamínov skupiny B a železa. Vitamíny skupiny B posilňujú vlasy zvnútra a zabraňujú ich vypadávaniu. Príznakmi nedostatku železa sú často lámavé nechty, matné vlasy a ich vypadávanie.

Praslička roľná

Praslička roľná je jednou z rastlín s najväčším obsahom kremíka na svete. Kremík dodáva vlasom, nechtom a pokožke pevnosť a pružnosť, má podiel na tvorbe ich spojivového tkaniva, chráni kožu pred ochabovaním. Jeho nedostatok môže viesť k predčasnej tvorbe vrások a k zhoršenému stavu vlasov a nechtov, ktoré sa môžu začať lámať. Praslička obsahuje okrem kremíka aj ďalšie dôležité látky –  vápnik, zinok  a meď.

Biotín a zinok

Biotín vlasy vyhladzuje, dodáva im lesk a tiež znižuje ich vypadávanie. Zinok je životne dôležitý minerál pre zdravé vlasy, kožu a nechty. Nedostatok zinku môže viesť k zhoršeniu štruktúry proteínov, ktoré tvoria vlasový folikul. Toto oslabenie folikulov zase môže spôsobiť štiepenie vlasov a ich vypadávaniu.

Odporúčaná denná dávka, upozornenia

Užívajte 1 tabletu denne, zapite vodou. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre tehotné ženy. Dojčiace ženy a alergici by mali užívanie tohto prípravku konzultovať s lekárom. Nevhodné pre deti do 11 rokov veku. Neužívajte, ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu malých detí.

  • neobsahuje lepok
  • neobsahuje mlieko a mliečnu bielkovinu
Exspirácia produktu

2022-03-31

Šarža

90130

EAN

5021807459001

B - kód

B00141450

SUKL kódy

T16076

ID karty

133563

TOP