Rupisolv prášok vo vreckách 1×20 ks

Podrobný popis

Výživový doplnok obsahujúci citrát draselný, citrát horečnatý a inulín. Citrát draselný a citrát horečnatý môžu prispievať k prospešnému zvýšeniu hodnoty pH moču, čím sa zvýši jeho zásaditosť. Toto zvýšenie môže prispievať k zvyšovaniu rozpustnosti kryštálikov kyseliny močovej v moči a teda k zníženiu ich vytvárania. Inulín je rozpustná vláknina, ktorá vďaka svojej alkalizačnej vlastnosti môže byť užitočná ako doplnok pri prítomnosti kameňov kyseliny močovej v obličkách. Vďaka obsahu fytátov, najmä kyseliny fytovej môže inulín znížiť vstrebávanie vápnika, čím môže mať prospešné účinky aj pri výskyte kameňov oxalátu vápenatého v obličkách.

Spôsob použitia: Pokiaľ Vám to lekár nezakáže odporúča sa užívať obsah 1 alebo 2 vreciek denne ideálne s veľkým odstupom od jedla. Obsah jedného vrecka rozpustite v pohári vody (150 ml) a zamiešajte.

Neodporúča sa prekročiť dennú dávku. Uchovávajte mimo dohľadu a dosahu detí mladších ako 3 roky. Výživové doplnky nenahrádzajú zdravú a vyváženú stravu alebo zdravý životný štýl. Ak ste tehotná alebo ak dojčíte, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Neužívajte v prípade známej alebo predpokladanej precitlivenosti na jednu alebo viacero zložiek výrobku. Kvôli prírodnému pôvodu niektorých zložiek sa šarže medzi sebou môžu líšiť vo vzhľade, najmä vo farbe. usadeniny na dne a/alebo suspenzia na povrchu môžu byť spôsobené prírodným pôvodom niektorých zložiek.

Balenie produktu

20KS PRASOK VO VRECKACH 1X20 KS

EAN

8057289180147

SUKL kódy

T18040

ID karty

139616

0

TOP