TOZAX Super imun 60 tabliet
Ušetríte až 8.28€

TOZAX Super imun 60 tabliet

19,32 

Na sklade už iba 1

Množstvo

Výživový doplnok s betaglukánmi, vitamínom D, C a vitamínmi skupiny B

Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Účinné zložky výživového doplnku Super Imun prispievajú nielen k správnemu fungovaniu imunitného systému, ale aj k ochrane buniek pred oxidačným stresom a celkovým preťažením. Je vhodný pre náchylných a citlivých ľudí, ako aj ľudí s výraznejším telesným alebo psychickým vypätím a stresom.

Betaglukán je unikátny prírodný komplexný polysacharid, schopný podporovať obranné reakcie organizmu proti bakteriálnym a parazitárnym chorobám. Aj keď sú biologické účinky glukánu známe už dlhšiu dobu, vedci sa na neho začali sústrediť až od polovice minulého storočia. A stálo to za to.

Vitamín C a vitamín D prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému,

Vitamín C prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy a k ochrane buniek pred oxidačným stresom,

Vitamín D zohráva úlohu v procese delenia buniek.

Super Imun obsahuje betaglukány – dôležité antioxidanty, ktore podporujú obranné reakcie organizmu proti vírusom, baktériám a parazitom.

Super Imun obsahuje vitamíny C, D a vitamíny skupiny B (B1, B3, B6 a B12), ktore prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému. Niacín (vitamín B3) je rozpustný vo vode, preto sa v tele neukladá a je nutný jeho dostatočný potravinový príjem. Je dôležitý pri uvoľňovaní energie zo sacharidov (pomáha pri riadeni hladiny krvného cukru atď.). Pri jeho nedostatku sa dostavujú žalúdočné a črevné ťažkosti.

Zložka

Množstvo v 1 tablete

Extrakt z kvasnic 357 mg – z toho betaglukány 250 mg

Vitamín C 160 mg

Niacin (vitamín B3) 10 mg

Vitamín B6 1,5 mg

Vitamín B1 1,0 mg

Vitamín B12 2,0 μg

Vitamín D 25 μg

Odporúčane dávkovanie: 1 tabletu denne zapijte pohárom tekutiny.

Upozornenie: Nevhodné pre deti. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy – majte sa radi a na význam pestrej vyváženej stravy a zdravého životného štýlu nezabúdajte. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte so svojím lekárom.

Skladujte v suchu mimo dosahu malých detí, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.

Balenie produktu

60KS TBL 1X60 KS

Exspirácia produktu

2024-03-31

Šarža

3210323

EAN

8588006216424

B - kód

B00172753

SUKL kódy

T19056

ID karty

143223