Webber Naturals Melatonín 5 mg 60 tabliet
Ušetríte až 1.63€

Webber Naturals Melatonín 5 mg 60 tabliet

9,92 

Na sklade už iba 1 (dostupné na objednávku)

Množstvo

Melatonín prirodzene pomáha regulovať náš spánkový cyklus. Melatonín môže zlepšiť kvalitu spánku, najmä v súvislosti so starnutím. Prípravok obsahuje prírodnú substanciu melatonín, hormón vylučovaný epifýzou v mozgu. Jeho hlavnou funkciou je kontrolovať biorytmus spánku a bdenia. Melatonín sa tvorí v dostatočnom množstve hlavne v prvých 16-tich rokoch života, potom jeho produkcia klesá. Melatonín podávaný pred spaním pomáha skrátiť dobu zaspávania, v prípade ak skonzumujete 1 mg melatonínu.

Účinky

Osoby bez zdravotných problémov po užívaní výživového doplnku MELATONÍN pocítili ďalšie pozitíva. prispieva ku kontrole biorytmu spánku a bdenia pomáha skrátiť dobu zaspávania podporuje kvalitu spánku

  • Zloženie: melatonín 3 mg, sodná soľ kroskarmelozy, monohydrát laktózy, mikrokryštalická celuloza, aroma mäty piepornej, rastlinný stearát horečnatý.
  • Dávkovanie: 1 – 3 tablety pred spánkom nechať rozpustiť pod jazykom.
  • Upozornenie: dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali poradiť o užívaní prípravku s lekárom. Neužívajte počas riadenia motorového vozidla a aktivít vyžadujúcich pozornosť a sústredenie. Vyhnite sa konzumácii alkoholických nápojov počas užívania doplnku.

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Balenie: 60 tabliet

Balenie produktu

60X5MG

Exspirácia produktu

2024-11-30

EAN

625273036466

B - kód

B00175629

SUKL kódy

T10202

ID karty

113463

0

TOP