Naturprodukt Forfemina Slim 60 kapsúl
Ušetríte až 4.72€

Naturprodukt Forfemina Slim 60 kapsúl

11,00 

Na sklade už iba 1

Množstvo

Popis produktu

Hoci je naše telo z veľkej časti tvorené vodou, nadmerné zadržiavanie tekutín dokáže byť veľmi nepríjemné. Cítite sa opuchnutá, neoblečiete si svoje obľúbené oblečenie a začnete priberať na váhe. Prípravok Forfemina Slim vám s týmito problémami dokáže pomôcť. Vďaka svojmu skvelému zloženiu vám uľaví od opuchov, zrýchli metabolizmus a vyplaví škodlivé toxíny. Budete sa tak vo svojom tele opäť cítiť príjemne.

Nadmerné zadržiavanie vody

Ako spoznáte, že vaše telo zadržiava veľa vody? Napríklad tak, že začnete cítiť opúchanie v oblasti pásu, rúk alebo nôh, prípadne zrazu nezložíte prstienok, s ktorým ste nikdy nemali problém. Alebo sa z ničoho nič nevojdete do svojho oblečenia. A keď sa postavíte na váhu, zistíte, že ukazuje o dve až tri kilá viac, než ste boli zvyknutí.

Dôvody zadržiavania vody

Prečo vaše telo zrazu začalo zadržiavať príliš veľa vody? Možných dôvodov je viac. Spúšťačom môže byť napríklad zlá životospráva, kedy konzumujete príliš veľa soli a nedostatočné množstvo bielkovín. Medzi ďalšie príčiny môžeme zaradiť konzumáciu niektorých liekov, ako sú napríklad antidepresíva alebo antikoncepcia. Rizikové je aj dlhodobé státie alebo niektoré alergie. Dočasné opuchy môžu pociťovať niektoré ženy počas tehotenstva alebo v priebehu menštruačného cyklu, najčastejšie ako súčasť predmenštruačného syndrómu. Aj v lete sa môže telo začať brániť proti prílišnému teplu a začne zadržiavať všetky tekutiny.

Účinné látky

Čo sú teda tie zázračné zložky, ktoré vám pomôžu bojovať s nepríjemným opúchaním? Extrakt z horkého pomaranča, ktorý urýchli metabolizmus, brusnicový prášok, ktorý bude chrániť bunky pred voľnými radikálmi, výťažok zo žihľavy vám pomôže odstrániť nadbytočnú vodu a toxíny, jablkový prášok sa postará o normálnu chuť do jedla, zinok ochráni bunky pred oxidačným stresom, extrakt z čierneho korenia tiež odstraňuje nadbytočnú vodu a toxíny a chróm udržiava normálnu koncentráciu glukózy v krvi.

Ako vám pomôže

Prípravok Forfemina Slim prirodzene odstráni nadbytočnú vodu z tela a následne bude udržiavať zdravú telesnú hmotnosť. Celý organizmus vyčistí od škodlivých látok a toxínov a urýchli fungovanie metabolizmu. Výsledky budú samozrejme viditeľnejšie a udržateľnejšie, ak budete počas používania tohto doplnku stravy dodržiavať zdravú životosprávu a pravidelne športovať.

Pre koho je určený

Doplnok stravy je určený hlavne pre dospelé ženy, ktoré majú problém s nadmerným zadržiavaním vody a následným opúchaním končatín. Používať ho ale môžete, aj keď bojujete so spomaleným metabolizmom alebo ste sa rozhodli schudnúť a chcete celému procesu trochu pomôcť. V neposlednom rade ho ocenia všetci, ktorí nemajú dostatok času na cvičenie a chcú si udržať zdravo fungujúci metabolizmus.
Balenie produktu

60KS CPS 1X60 KS

Exspirácia produktu

2025-06-30

Šarža

317135

EAN

5906204017040

B - kód

B00206301

SUKL kódy

T12706

ID karty

122898