Olynth HA 0,1% aer.nao.1 x 10 ml
Ušetríte až 0.77€

Olynth HA 0,1% aer.nao.1 x 10 ml

4,64 

Na sklade (dostupné na objednávku)

Množstvo

Nosový sprej na zníženie opuchu sliznice, uľahčenie dýchania cez nos a zlepšenie uvoľnenia hlienov s obsahom xylometazolínu a kyseliny hyalurónovej. Kyselina hyalurónová chráni a zvlhčuje sliznicu nosa, a tým vytvára optimálne prostredie pre hojivý proces. Olynth HA 0,1 %: • na zníženie opuchu sliznice nosa pri akútnej nádche, pri nadmernej tvorbe hlienu spôsobeného vazomotorickou nádchou a pri alergickej nádche • na urýchlenie uvoľnenia hlienu pri zápale prínosových dutín a pri zápale sluchovej trubice spojenom s nádchou • nástup účinku sa obvykle dostaví o 5–10 minút • liek je určený dospelým a deťom od 6 rokov

• neobsahuje konzervačné látky Nepoužívajte Olynth HA 0,1 % ak ste alergický na liečivo alebo na ktorúkoľvek z ďalších zložiek lieku. Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, ako začnete používať tento liek.

Odporúčané dávkovanie: Pokiaľ lekár neurčí inak, dospelým a deťom od 6 rokov sa liek podáva podľa potreby, najviac však 3-krát denne 1 dávka do každej nosovej dierky. Dávkovanie závisí od citlivosti pacienta a od účinku lieku. Olynth HA 0,1 % je možné používať nezávisle od stravovacích návykov. Nevhodné pre deti do 6 rokov. Bez odporúčania lekára nepoužívajte Olynth HA 0,1 % dlhšie ako 7 dní. Ak sa do 7 dní nebudete cítiť lepšie alebo sa budete cítiť horšie, musíte sa obrátiť na lekára. Opätovné používanie lieku je možné iba po niekoľkodňovej prestávke.

Návod na použitie: Odstráňte ochranný kryt. Pred prvým použitím niekoľkokrát zatlačte pumpičku, až dosiahnete vystrekovanie súvislej dávky aerosólu. Potom je liekovka s dávkovačom obsahujúca nosovú roztokovú aerodisperziu pripravená na okamžité použitie za všetkých okolností. Pri podávaní si vstreknite iba jednu dávku do každej nosovej dierky. Pri vstrekovaní dávky dýchajte ľahko príslušnou nosovou dierkou. Dávkovaciu liekovku držte, pokiaľ možno, zvisle. Nevstrekujte si dávku lieku držaním liekovky vo vodorovnej polohe alebo dnom hore. Po použití nasaďte opäť na pumpičku ochranný kryt. Zloženie (obsah v 1 ml): Xylometazolini hydrochloridum (xylometazolíniumchlorid): 1 mg (0,1 %).

Ďalšie zložky: dihydrát dihydrogénfosforečnanu sodného, dihydrát hydrogénfosforečnanu disodného, glycerol, chlorid sodný, nátriumhyaluronát, sorbitol, voda na injekciu. Z kategorie Lieky | Chrípka a angína | Spreje, kvapky do nosa za skvelé ceny na Fitlekaren.sk

Balenie produktu

AER NAO 1X10 ML (LIEK.HDPE)

Exspirácia produktu

2023-09-30

Šarža

F244360A

EAN

3574660403404

B - kód

B00177360

SUKL kódy

C36097

ID karty

20800

0

TOP