Stopkašel Angin-EX sprej na bolesť v krku 30 ml
Ušetríte až 1.06€

Stopkašel Angin-EX sprej na bolesť v krku 30 ml

5,54 

Na sklade už iba 1

Popis :

Pri infekciách a zápaloch horných dýchacích ciest.

Rýchlo uľavuje od bolesti v krku.

Na sliznici ústnej dutiny a krku vytvára antivírusovú a antibakteriálnu bariéru.

STOPKAŠEĽ® Angin-EX sprej na bolesť v krku je zdravotnícky prostriedok s lokálnym protizápalovým, znecitlivujúcim a regeneračným účinkom pre miestne orálne použitie. Poskytuje upokojenie podráždenej sliznice ústnej dutiny a hltanu, udržuje vlhkosť a elasticitu sliznice a chráni ju pred vírusmi a baktériami.

Aplikácia vo forme orálneho spreja umožňuje aplikovať roztok ľahko do hlbších miest hltanu, oblasti krčných mandlí, kde je najčastejšie hlavné ložisko infekcie a symptomatických ťažkostí kašľa (zápal, bolesť, podráždenie sliznice v krku).

Prípravok je vhodný pre celiatikov, diabetikov, deti (od 3 tokov), tehotné a kojace ženy. Neboli doposiaľ preukázané žiadne interakcie s liekmi.

INDIKÁCIE

STOPKAŠEĽ® Angin-EX Dr. Weiss sa používa pri: podráždení v krku, podráždení úst a ďasien, pri gingivitíde (zápale ďasien), faryngitíde (zápale hltanu) a laryngitíde (zápale hrtanu).

STOPKAŠEL® Angin-EX Dr. Weiss zmierňuje nepríjemné pocity v krku ako je bolesť, škrabanie, pálenie, suchosť a dráždenie ku kašľu pri infekciách horných dýchacích ciest, podráždení hlasiviek a chrapot.

Účinné látky:

STOPKAŠEĽ® Angin-EX Dr. Weiss poskytuje: protizápalový účinok bylinných extraktov boswéllie, bazalky a silymarínu, znecitlivujúci účinok mentolu, hydratačnú, regeneračnú, lubrikačnú a ochrannou účinnosť mukoadhezívnej zmesi panthenolu, xantánovej gumy a hyaluronanu sodného.

DÁVKOVANIE A SPÔSOB POUŽITIA

Aplikujte na postihnutú oblasť v ústnej dutine alebo hltane. Používajte len pri ťažkostiach. Neprekračujte odporučené dávkovanie.

  • Deti od 3 do 6 rokov: 3 krát denne 2 vstreky.
  • Deti od 6 do 12 rokov: 3-4 krát denne 3 vstreky.
  • Dospelí a dospievajúci od 12 rokov: 4-6 krát denne 4 vstreky.
  • Tehotné a dojčiace ženy: 3 krát denne 2 vstreky.

Pred prvým použitím niekoľkokrát stlačte dávkovaciu pumpičku, aby bola zaistená aplikácia rovnomerných dávok. Otočte ústny aplikátor (bielu trubičku) do polohy kolmej k nádobke. Otvorte zoširoka ústa, nasmerujte vstrekovaciu trysku spreja smerom na postihnuté miesto v ústach, či krku. Silno stlačte dávkovaciu pumpičku na hornej ploche nádobky toľko krát, koľko vstrekov je odporúčané. Počas jedného stlačenia dôjde k jednému vstreku. Po dobu aplikácie zadržte dych. Po aplikácii pol hodiny nejedzte a nepite.

Obsah balenia: 30 ml

Balenie produktu

30ML SPREJ NA BOLEST V KRKU 1X30 ML

Exspirácia produktu

2025-01-27

Šarža

L27012102

EAN

8594059738608

B - kód

B00184678

SUKL kódy

T18369

ID karty

140984

TOP