Vitammy Aura pneumatický piestový inhalátor
Ušetríte až 5.40€

Vitammy Aura pneumatický piestový inhalátor

32,76 

Na sklade už iba 1 (dostupné na objednávku)

Množstvo
Katalógové číslo: 18072 Kategórie: , , ,

Určený pre celú rodinu.

VITAMMY AURA je inhalátor s tichým kompresorom, určený pre celú rodinu.

Malé deti môžu vykonávať inhaláciu pomocou menšej masky. Pre dospelých je k dispoyícii väčšia maska a náustok na potrebu koordinácie dýchania.

Nebulizér je umiestnený mimo inhalátor, vďaka čomu sa terapia uskutočňuje rýchlo a bez ďalších komplikovaných procedúr. Počas prechladnutia a boľavých horných dýchacích ciest, nádchy, kašľa a s tým súvisiacou bolesťou pomôže inhalácia fyziologického roztoku k hydratácii sliznice nosa a hrtana.

Optimálna rýchlosť, účinná liečba.

Rýchlosť nebulizácie je 2 ml / 5 min, ide o optimálnu rýchlosť pri podávaní pary obsahujúcej liečivo, takže molekuly sú absorbované na správnom mieste.  03:16 – molekula MMAD bude absorbovaná najúčinnejšie v priedušnici, hrtane, prieduškách a priedušniciach. Nebulizačná inhalácia je účinná liečba a môže byť použitá ako jediná forma liečby, ale aj ako súčasť kombinovanej terapie založenej na iných liekoch.

Nízka hlučnosť, dôležitý faktor pre deti.

Zvuk, ktorý zvyčajne vydáva pneumatický piestový inhalátor, bol minimalizovaný a potlačený. Vďaka tomu Vitammy AURA pracuje s hlučnosťou 52 dBA, čo je ocenia nielen dospelí, ale obvzlášť deti.

Technické údaje.

  • MMAD nový štandard EN13544-1: 3,16 µm.
  • Dýchateľná frakcia
B - kód

B00176630

SUKL kódy

T18072

ID karty

139649

0

TOP