Zanzarella Z-ochranné náramky Deň/Noc, svietiace, 5 ks
Ušetríte až 0.80€

Zanzarella Z-ochranné náramky Deň/Noc, svietiace, 5 ks

4,20 

Na sklade

Množstvo
Katalógové číslo: 18881 Kategórie: , ,

Ochrana a ozdoba cez deň aj v noci.

Zanzarella ochranné ozdobné náramky v krásnom modernom a farebnom prevedení slúžia nielen ako ozdoba, ale zároveň chránia pred nepríjemným hmyzom. Môžete ich používať počas dňa a tiež v noci, kedy pekne fluoreskujú.

Vyrobené zo silikónu.

Náramky sú vyrobené z čistého netoxického silikónu. Silikón je látka, ktorá sa používa v potravinárstve a tiež na výrobu detských produktov, ako cumlíky, hryzátka a pod.

Náramky sa skladajú z troch špecifických látok:

  • Čistý silikón……………………… 65-68 %
  • Silikón Dioxid (piesok) …… 23-28 %
  • Silikónový olej……………………… 4-12 %

Silikónový olej je taktiež úplne netoxický a je používaný na absorbovanie naturálnych vôní a namáčanie týchto náramkov.

Zmes prírodných esencií.

Silikónové Zanzarella náramky sú namočené do zmesí prírodných esencií, ako citronella , geraniol a levandule, ktorých vlastnosti ako repelentov hmyzu sú široko preukázané, najmä ako repelenty proti všetkým druhom komárov.

Dlhotrvajúci účinok.

Náramok napustený s vôňou uvoľňuje približne 3% tejto esencie, ktorá potom, vďaka svojim vlastnostiam a prostrediu, v ktorom sa nachádza, uvoľňuje vôňu postupne až do 12 hodín od otvorenia obalu. Komáre, ktoré zachytili svojimi senzormi, molekuly vône cítia „nebezpečenstvo“ a odchádzajú.

Ako používať.

Odporúčame použiť viac náramkov, kde je veľká koncentrácia komárov. Nenechávajte náramky bez dozoru v dosahu mladších detí. V prípade alergickej senzibilizácie okamžite prestaňte používať náramky. Odolné voči vode.

Test účinnosti.

Na náramku Zanzarella bol vykonaný test na overenie jeho účinku. Náramky vykazovali ochranu v štandardných podmienkach vyššiu ako 90% v priemere. Vďaka špeciálnemu silikónovému systému sú tieto náramky odolné voči vode. Účinnosť až 12 hodín bez pridania biocídov!

Balenie obsahuje 5 kusov náramkov.

Balenie produktu

DEN/NOC

B - kód

B00170915

SUKL kódy

T18881

ID karty

142842

TOP