Zanzarella Z-ochranné náramky pre deti 30 ks
Ušetríte až 1.80€

Zanzarella Z-ochranné náramky pre deti 30 ks

4,20 

Na sklade už iba 2

Množstvo
Katalógové číslo: 18880 Kategórie: , ,

Vyrobené zo silikónu.

Zanzarella ochranné náramky pre deti sú vyrobené z čistého netoxického silikónu. Silikón je látka, ktorá sa používa v potravinárstve a tiež na výrobu detských produktov, ako cumlíky, hryzátka a pod.

Náramky sa skladajú z troch špecifických látok:

  • Čistý silikón……………………… 65-68 %
  • Silikón Dioxid (piesok) …… 23-28 %
  • Silikónový olej……………………… 4-12 %

Silikónový olej je taktiež úplne netoxický a je používaný na absorbovanie naturálnych vôní a namáčanie týchto náramkov.

Obsahujú zmes prírodných esencií.

Silikónové Zanzarella náramky sú namočené do zmesí prírodných esencií, ako citronella , geraniol a levandule, ktorých vlastnosti ako repelentov hmyzu sú široko preukázané, najmä ako repelenty proti všetkým druhom komárov.

Vydrží až 12 hodín.

Náramok napustený s vôňou uvoľňuje približne 3% tejto esencie, ktorá potom, vďaka svojim vlastnostiam a prostrediu, v ktorom sa nachádza, uvoľňuje vôňu postupne až do 12 hodín od otvorenia obalu. Komáre, ktoré zachytili svojimi senzormi, molekuly vône cítia „nebezpečenstvo“ a odchádzajú.

Použitie náramkov.

Odporúčame použiť viac náramkov, kde je veľká koncentrácia komárov. Pri použití náramkov pre malé deti je nutný dozor dospelých (aby sa zabránilo náhodnému požitiu). Nenechávajte náramky bez dozoru v dosahu mladších detí. V prípade alergickej senzibilizácie okamžite prestaňte používať náramky. Odolné voči vode.

Test účinnosti.

Na náramku Zanzarella bol vykonaný test na overenie jeho účinku. Náramky vykazovali ochranu v štandardných podmienkach vyššiu ako 90% v priemere. Vďaka špeciálnemu silikónovému systému sú tieto náramky odolné voči vode. Účinnosť až 12 hodín bez pridania biocídov!

Balenie obsahuje 30 kusov náramkov.

Balenie produktu

PRE DETI

B - kód

B00170914

SUKL kódy

T18880

ID karty

142841