Bebble Gél na prerezávanie zúbkov 20 ml
Ušetríte až 0.65€

Bebble Gél na prerezávanie zúbkov 20 ml

4,56  3,91 

Na sklade už iba 1 (môže byť spätne objednané)

Množstvo
Katalógové číslo: 17945 Kategórie: , ,
Bebble gél na prerezávanie zúbkov rieši jedno z najťažších období v materstve. Pri prerezávaní zúbkov môže byť dieťa mrzuté, plačlivé a môže to dokonca vyústiť aj do hnačiek a vysokej horúčky.  Toto bezsenné a ťažké obdobie sa môže predĺžiť aj do 30. mesiaca dieťaťa.
Tento gél pomáha vášmu dieťaťu počas tohoto náročného obdobia. Výskumy dokázali významný upokojujúci účinok a zmiernenie nepríjemných pocitov spojené sprerezávaním zúbkov.
Bebble gél pomáha zmierniť aj začervenanie a opuchnutie ďasien ako aj slintanie a bolesť.
Tento produkt neobsahuje mätu ani fluorid a preto je vhodný na použitie v kombinácii s homeopatickými liekmi. Je na bylinnom základe. Nemá obmedzenie v používaní. Neobsahuje liek, farbivá, konzervačné látky, cukor, aspartám ani alkohol. Má ovocnú chuť. Je neškodný pri prehltnutí.
Základom sú rastlinné extrakty a prírodné sladidlá:

Extrakt zo šípok – šípky majú vysoký obsah vitamínu C. Plody tejto rastliny obsahujú mnoho ďalších vitamínov, ako sú P, B, E, K a karotén. Úspešne sa používajú aj na stiahnutie kože a obmedzujú krvácanie. Šípkový extrakt pomáha hojiť rany, obnovuje bunky a stimuluje produkciu buniek.

Extrakt z kamilky – obsahuje aktívne flavonoidy a esenciálne oleje, ktoré sú obzvlášť prospešné v starostlivosti o citlivú pokožku. Má protizápalové vlastnosti a bojuje proti voľným radikálom.

Extrakt zo šalvie – so svojou nádhernou vôňou zohráva šalvia dôležitú úlohu v kuchyni, ale je široko známa aj so svojimi liečivými účinkami. Má schopnosť posilňovať obranný mechanizmus buniek a má taktiež antibakteriálny účinok. Extrakt zo šalvie má antioxidačné, protizápalové a sťahujúce vlastnosti. Účinne upokojuje a obnovuje bolestivú alebo infikovanú kožu.

Extrakt zo stévie (Rebaudioside A composite) – má hydratačný a zmäkčujúci účinok. Zodpovedá za sladkú chuť listov rastliny stevia. Jeho sladiace vlastnosti boli objavené pred storočiami. Stévia je známa svojimi širokými pozitívnymi účinkami na zdravie – neobsahuje kalórie a preto sa odporúča ako doplnok stravy. Vyváži hladinu cukru v krvi a má antifungálne a antimikrobiálne vlastnosti.

Xylitol – táto prírodná zložka sa nachádza v prírode v rôznych druhoch ovocia a zeleniny. Xylitol znižuje rast baktérií, čím chráni pred zapálenými ďasnami a zubným kazom. Pomáha znižovať tvorbu plakov a zlepšuje remineralizáciu zubnej skloviny. Okrem jeho antibakteriálnych vlastností je xylitol známy aj svojou sladkou chuťou.

Hyaluronát sodný – je to soľ, ktorá vznikla deriváciou kyseliny hyaluronovej. Kyselina hyaluronová je prítomná v štruktúre mnohých orgánov a tkanív. Hrá ochrannú úlohu v ľudskom organizme. Má schopnosť zadržať vlhkosť v koži a tkanive, čo zvyšuje elasticitu, vytvára gél a transparentný ochranný film. Početné klinické štúdie preukázali pozitívny účinok kyseliny hyaluronovej na podráždené ďasien, sliznicu a vredy v ústach. Kyselina hyalurónová a hyaluronát sodný môžu byť aplikované bez obmedzenia, tehotnými ženami aj deťmi.

Pre najlepšie výsledky treba tento upokojujúci gél jemne natrieť na ďasná. V prípade potreby je možné postup opakovať viackrát. Nie je potrebné oplachovať!

Exspirácia produktu

2022-10-31

EAN

3800002303133

B - kód

B00161126

SUKL kódy

T17945

ID karty

139470

TOP