JACK N JILL TICKLE TOOTH SONICKA ZUBNA KEFKA 0-3R

JACK N JILL TICKLE TOOTH SONICKA ZUBNA KEFKA 0-3R

Katalógové číslo: 19194 Kategórie: , , ,

Predstavujeme vám našu novú sonickú zubnú kefku s LED lampou! Urobte si čistenie zubov zábavným s unikátnou kefkovou hlavou, ktorá rozžiari drobné zúbky. Zubná kefka so zvukovou technológiou každých 30 sekúnd pulzuje, aby vám pripomenula vyčistenie ďalších častí úst. Vaši drobci nebudú chcieť prestať s čistením!

Šetrný k čisteniu zubov detí a kojencov

Dva jedinečné druhy kefkových hláv:

Detský nádstavec – 1. fáza

Koncový kus pre deti – 2. fáza

Extrémne mäkké vlákna s držadlom vhodným pre malé ruky

Zábavný časovač, ktorý kefu vypne po 2 minútach

Kefka každých 30 sekúnd pulzuje, aby vám pripomenula, že si máte vyčistiť inú časť úst

Rukoväť a hlava kefy sú bez obsahu PVC a BPA

Sada obsahuje batériu (1 x batéria AAA)

Ako používať: Pred každým použitím kefu skontrolujte. Vlákna opláchnite vodou. Na vlákna kefy naneste malé množstvo prírodnej pasty Jack N’Jill. Jedným stlačením tlačidla aktivujete LED osvetlenie a druhým aktivovaním vibrácií a 2-minútového časovača. Čistite si každú časť úst 30 sekúnd, potom prejdite na ďalšiu, keď ucítite, ako kefka pulzuje. Zubnú kefku vypnete opätovným stlačením tlačidla. Na čistenie kefy opláchnite hlavu kefky vodou a nechajte ju uschnúť.

 

Upozornenie: Tento výrobok nie je hračka. Počas používania je potrebný rodičovský dohľad. Držte mimo dosahu detí. Špička kefy by sa mala meniť každé 3 mesiace a po infekcii. Nebezpečenstvo udusenia. Batériu nevkladajte zadnou stranou, nenabíjajte ju, nedávajte do blízkosti ohňa, nepoužívajte iné typy batérií. Existuje riziko výbuchu alebo úniku, ktoré predstavuje riziko poranenia osôb. Neponárajte do vody.

Výrobok bol testovaný na obsah toxických látok

Monitorovaný výrobný proces. Výrobok testovaný na kvalitu a bezpečnosť

EAN

9312657221075

SUKL kódy

T19194

ID karty

143926

TOP