Compeed Active náplasť na kurie oká 6 ks
Ušetríte až 1.07€

Compeed Active náplasť na kurie oká 6 ks

5,59 

Na sklade

Množstvo
Katalógové číslo: 1206A Kategórie: , , , Značka:

Pomáha zbaviť sa kurieho oka počas 7 dní. Kombinuje výhody hojenia hydrokoloidnou technológiou a kyselinou salicylovou, ktorá pomáha kurie oko odstrániť.

Všetky náplasti COMPEED® sú založené na najmodernejšej hydrokoloidnej technológii, ktorá patrí do jednej podskupiny vyššie spomínanej skupiny tzv. interaktívneho krytia. Táto technológia sa vo svete (najmä v nemocniciach) používa už 20 rokov pre svoje hojivé účinky.

Kombinuje výhody hojenia hydrokoloidnou technológiou s terčíkom kyseliny salicylovej, ktorá pomáha kurie oko odstrániť. Terčík zabezpečí, že nedôjde k poškodeniu zdravej kože v okolí kurieho oka. Náplasť pomáha bezbolestnému zbaveniu kurieho oka.

Výhody Compeed náplasti na kurie oká

Kyselina salicylová účinne odstraňuje kurie oká.

Okamžitá úľava od bolesti a tlaku v postihnutom mieste.

Ochrana pred nečistotami a baktériami, vodeodolnosť.

Pohodlné a diskrétne nosenie (telová farba).

Skosené hrany zaručujú minimálne rolovanie okrajov.

Náplasti majú veľmi diskrétnu telovú farbu, a preto pôsobia takmer ako „druhá koža“

Spôsob použitia náplastí COMPEED®

Náplasti sa veľmi ľahko nalepujú aj odstraňujú. Návod pre aplikáciu jednotlivých náplastí nájdete vždy na obaloch príslušných výrobkov.

Jednoduchá aplikácia náplastí

Pred použitím pokožku umyte a osušte, v okolí rany nepoužívajte krém ani olej.

Zložte vrchný ochranný papier náplasti.

Potom odoberte tiež spodný papier. Nedotýkajte sa lepivej strany náplasti.

Umiestnite náplasť pevne na pľuzgier a starostlivo uhlaďte okraje náplasti tak, aby dobre a rovnomerne priliehala. Ponechajte náplasť na mieste až kým sa nezačne odlepovať – s postupným hojením kože sa náplasť sama uvoľňuje.

Jednoduché odstránenie

Náplasť neodlepujte. Akonáhle bude kurie oko zahojené, náplasť sa začne sama uvoľňovať. Avšak ak je potreba náplasť COMPEED® odstrániť, nestrhávejte ju ťahom nahor, ale pomaly napínajte pozdĺž pokožky.

Zloženie: Kyselina salicylová

Zaujíma vás v čom spočíva čaro náplastí

Náplasti COMPEED® obsahujú na svojej spodnej strane hydrokoloidné častice, ktoré sú zhora pokryté vodeodolnou a súčasne polopriepustnou (priedušnou) polyuretánovou membránou. Sila membrány je len 600 mikrónov, teda 0,6 mm. Táto tenká vrstva odpudzuje vodu, nečistoty, baktérie a úplne rovnakým spôsobom ako koža umožňuje odparovanie prebytočnej tekutiny z rany.

Hydrokoloidné častice na spodnej strane náplastí COMPEED® vytvárajú prostredie pre tzv. vlhké hojenie rany. Pri styku týchto častíc s výpotkom z rany sa tvorí biely gél, ktorý ranu chráni, zapuzdruje a tým v nej uchováva vlhkosť. Toto vlhké prostredie podporuje vlastný hojivý mechanizmus kože. Rana sa hojí bez vzniku chrasty. Zároveň dochádza tiež k zjemneniu kože.

Skosené hrany náplastí COMPEED® umožňujú pohodlné nosenie bez zhŕňania aj po niekoľko dní. Náplasti sú vodeodolné, vydržia spoľahlivo aj počas sprchovania. Počas liečby sa náplasť COMPEED® postupne automaticky uvoľňuje tak, ako dochádza k hojeniu rany. Po odpadnutí môže byť v prípade potreby nahradená ďalšou náplasťou.

Balenie produktu

6KS HYDROKOLOIDNA, STREDNA 1X6 KS

Exspirácia produktu

2022-03-31

Šarža

7424083

EAN

3574660696431

B - kód

B00170281

SUKL kódy

P1206A

ID karty

142425

TOP