STOPDOL NAPLAST PROTI BOLESTI XXL 17X21,8CM

STOPDOL NAPLAST PROTI BOLESTI XXL 17X21,8CM

Katalógové číslo: 18041 Kategórie: , , ,

Zdravotná pomôcka je navrhnutá a vyrobená s cieľom vyťažiť čo najviac z výhod použitia prísad ako diablov pazúr, arnika horská a vŕbová kôra, známych ako efektívne účinné látky na ošetrenie pokožky v oblasti kĺbov. Prinášajú aktívnu ochranu postihnutých oblastí a liečbu ťažkostí ako sú bolesti kĺbov a svalov, ťažkosti rôzneho typu ako reumatické bolesti, zranenia pri športe, stuhnutosť krku a bolesti chrbta. Špeciálna technológia, ktorú prináša STOP DOL zahŕňa 24 hodinové aktívne ošetrenie. Anatomický tvar náplasti sa výborne hodí na chrbát v oblasti krížov. BEZ KONZERVANTOV A FARBÍV, NEZANECHÁVA ŠKVRNY ANI ZVYŠKY MASTNOTY. Jednorazová zdravotná pomôcka.

Použitie

1. Otvorte balenie a vyberte náplasť. 2. Odstráňte priehľadnú ochrannú vrstvu. 3. Aplikujte náplasť na postihnutú oblasť a uistite sa, že je dôkladne prilepená. Náplasť nechajte pôsobiť 24 hodín, potom ju vymeňte za novú.

Upozornenie

Iba na vonkajšie použitie. Aplikujte iba na čistú, suchú, neporušenú pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prečítajte si návod na použitie. Nepoužívajte v prípade podráždenia alebo precitlivenosti pokožky na výrobok. Poškodenie balenia by mohlo ohroziť účinnosť a bezpečnosť výrobku. Nepoužívajte, ak je balenie poškodené alebo prepichnuté.

Balenie produktu

17X21,8CM

EAN

8017990080136

SUKL kódy

T18041

ID karty

139617

0

TOP