MEDEL SOFT ROLL elektrický pilník na nohy

Elektrický set od firmy MEDEL, ktorý je vybavený dvoma otočnými valcami na obrusovanie kože, jeden s hrubým zrnom, druhý s jemnejším zrnom. Na dosiahnutie najlepšieho efektu hladkých a mäkkých nôh používa MEDEL vymeniteľné valcové násady s hrubým a jemným zrnom. Rýchlosť otáčania kotúča možno nastaviť tak, aby vyhovovala individuálnym potrebám (úroveň 1 pomalá, úroveň 2 rýchlo). Na konci rukoväte je umiestnená škrabka, ktorá nie je elektricky ovládaná a slúži na manuálne použitie.

Príslušenstvo: 01 – Jemnozrnný valec (pre jemnejšiu časť) 02 – Valček s hrubozrnnými zrnami (na odstraňovanie hrubšej a strvdnutej kože) 03 – Škrabka (na počiatočnú prípravu pre odstránenie hrubej a stvrdnutej kože – otlakov) 04 – Ochranný kryt 05 – Ochranný kryt škrabky 06 – Čistiaca kefa

Počas procedúry sa dodatočne rozsvieti oblasť, na ktorej sa otáča rotujúci valček, pretože v rukoväti je zabudované bodové LED svetlo. Obsah balenia : MEDEL Soft Roll, vymeniteľný valec s hrubým zrnom, vymeniteľný valec s jemným zrnom, pilník, kefa na čistenie častí, nabíjačka s odnímateľným micro USB káblom, záručný list, návod na použitie. Záruka 3 roky.

SUKL kódy

T17445

ID karty

137993