Oral-B PC 500 TriZone D16

Braun Oral B TriZone 500 je elektrická zubná kefka s trojzónovým hĺbkovým čistením. Skrze katáčky radu Trizone vám špecialisti od Brauna odovzdávajú to najlepšie z dlhoročného vývoja elektrických zubných kefiek Braun.

TriZone čisticí systém:

Pohyblivé vlákna na špičke dokonale čistia ťažko dostupné plochy zadných stoličiek

Pohyblivé vlákna uprostred dosiahnu hlboko do medzizubných priestorov

Nepohyblivé vlákna uprostred čistia povrch všetkých zubov

Špeciálna 3D technológia čistenia

Čistiaca technika TriZone od Oral-B je založená na súčasnej pulzácii a rotácii čistiacej hlavice (20 000 pulzácií za minútu a 7600 oscilačných pohybov v porovnaní so 600 u  manuálnej zubnej kefky). Štetinky kefky oscilujú do strán, aby dôkladne obklopili každý zub a odstránili povlak. Pulzy narušia štruktúru usadeného povlaku a rotačný pohyb ho potom ľahšie odstráni. Zároveň kefka pracuje šetrne, preto nepoškodzuje zuby ani ďasná.

Koniec zbytočného tlaku na zuby

K podpore optimálneho čistenia má zubná kefka zabudovanú funkciu kontroly tlaku. Ak na zubnú kefku príliš zatlačíte, pohyb čistiacej hlavice bude stále pokračovať, ale pulzný pohyb sa zastaví. Táto funkcia šetrí Vaše ďasná a výrazne napomáha zdraviu Vašich zubov.

Profesionálny časovač

Zubní lekári odporúčajú čistiť zuby po dobu dvoch minút. Profesionálny časovač vám zvukom v 30 sekundových intervaloch pripomenie, že máte prejsť na ďalšiu časť chrupu a nakoniec oznámi koniec čistenia. Vďaka tejto funkcii si môžete byť istí, že vaše zuby sú optimálne a rovnomerne vyčistené.

Až 7 dní čistenia bez nabíjania

Kefka vydrží až 7 dní prevádzky na batériu pri čistení zubov 2x denne 2 minúty. Stav nabitia batérie môžete strážiť vďaka indikátoru nabíjania.

Vymeňte čistiacu hlavicu včas

Kefka sama upozorní, kedy je potrebné vymeniť hlavičku. Modrá vlákna Indicator postupne blednú a keď sú z polovice vyblednutá, je čas výmeny.

Obsah balenia: 1 x telo kefky Oral-B TriZone 500 v zelenej farbe 1 x základová stanica s nabíjačkou 1 x čistící hlavice Trizone

Viete, ako čistiť zuby elektrickou zubnou kefkou Braun Oral B tak, aby ste dosiahli optimálne výsledky? Prezrite si sprievodcu.

EAN

4210201078036

SUKL kódy

T18202

ID karty

140158