Contour plus ONE Glukomer – set

Contour plus ONE Glukomer – set

Katalógové číslo: D96803 Kategórie:

Contour Plus One je moderný, mimoriadne presný glukomer, je možné si cez smartfón stiahnúť aplikáciu Contour Diabetes, do ktorej sa zaznamenajú všetky namerané hodnoty glykémie

Špecifikácia Contour plus ONE Glukomer – setPopis produktu
Contour Plus One je moderný, mimoriadne presný glukomer, je možné si cez smartfón stiahnúť aplikáciu Contour Diabetes, do ktorej sa zaznamenajú všetky namerané hodnoty glykémie (krvného cukru).

Glukomer Contour Plus One má zabudovanú svetelnú signalizáciu Smartlight, ktorá poskytne okamžitú spätnú väzbu na základe nameranej hladiny cukru v krvi. Glukomer je kompatibilný s testovacími prúžkami Contour Plus, v prípade, že dôjde k nedostatočnému naplneniu testovacieho prúžku, glukomer Vás na to upozorní a meranie môžete zopakovať do 60 sekúnd. Meranie je spoľahlivejšie a jednoduchšie, pretože sa nevyžaduje kódovanie glukomera. Je automaticky kódovaný testovacími prúžkami.

Tento prístroj môžete používať samostatne, alebo s aplikáciou Contour Diabetes (stiahnete si ju zadarmo cez smartfón v obchodoch AppStore a Google Play). Vďaka prepojeniu glukomera s aplikáciou Contour Diabetes sa Vám v smartfóne budú zaznamenávať výsledky merania hladiny glukózy v krvi počas celého dňa a môžu sa automaticky ukladať.

Medzi funkcie aplikácie patria napríklad: premietnutie zaznamenaných výsledkov do diagramov, grafov, možnosť pridania poznámok k jednotlivým záznamom. Táto aplikácia Vám zaistí prehľad vo výsledkoch merania pri liečbe diabetu moderným spôsobom.

Obsah balenia:

glukomer Contour Plus One
5 ks testovacích prúžkov Contour Plus pre meranie hladiny glukózy v krvi
nové odberové pero Microlet
5 ks farebných lanciet Microlet
puzdro a denník
návod na použitie

 

Lancety vhodné ku glukomeru Contour Plus alebo Contour plus one sú Microlet Lancety

EAN

5016003784101

SUKL kódy

D96803

ID karty

138448

0

TOP