GEHWOL MED SENSITIVE KREM 75ml
Ušetríte až 1.65€

GEHWOL MED SENSITIVE KREM 75ml

11,66  10,01 

Skladom už iba 2 (môže byť spätne objednané)

Množstvo
Katalógové číslo: 14030 Kategórie:

Zamedzuje svrbenie a zmierňuje začervenanie pokožky

GEHWOL med Sensitive je špeciálny prípravok, ktorý bol vyvinutý na suchú a veľmi citlivú pokožku. Pri každodennom používaní zmierňuje príznaky svrbenia, začervenania a pálenia pokožky. Zároveň udržuje prirodzenú mikroflóru pokožky a pomáha pri jej regenerácii. Pomocou obsiahnutých zložiek zabraňuje aby sa baktérie, plesne a alergény rozšírili do hlbších vrstiev pokožky a tým poskytuje ochranu proti infekciám. Okrem týchto obranných látok, obsahuje GEHWOL med Sensitive aj látky, ktoré pokožku nôh vyživujú prírodnými tukmi a olejmi. Zároveň stabilizujú obrannú funkciu pokožky a hydratujú ju.

Účinný GEHWOL med Sensitive pre citlivú pokožku – ochrana proti infekciám

Čisté mikro striebro – MicroSilver BG™ – má silný antimikrobiologicky aktívny povrch, pri ktorom ionty striebra poškodzujú bunkový metabolismus baktérií a plesní. Tým bráni ich rozširovaniu na pokožke a zároveň udržuje mikroklímu pokožky v dobrom stave. SymSitive®* – inovatívna a účinná látka s prírodnými zložkami z divokej pistácie pomáha pokožke odrážať útoky plesní a baktérií a zároveň eliminuje svrbenie a pálenie. SymRelief®* – kombinácia extraktu z biologicky pestovaného zázvoru s bisabololom (výťažok z harmančeka), ktorý podporuje imunitu pokožky a aktívne zastavuje látky podporujúce zápal pokožky. Výsledok eliminácie začervenania pokožky je viditeľný už po dvoch dňoch a to až o 49% MicroSilver BG™ vytvára usadeniny na reliéfe pokožky bez toho aby prenikal do pokožky.

Účinok ošetrujúcich zložiek – pevná ochranná bariéra:

Prírodné ceramidy sú dôležitou súčasťou ľudskej pokožky a sú dôležitou súčasťou jej ochrannej bariéry, ktorá sa skladá z tukov, naviazanej vlhkosti a buniek zrohovatenej kože. Výživný mandľový olej, ktorého zložky ešte podporujú účinok SymSitive®*. Olej zároveň dodáva pokožke nenasýtené mastné kyseliny, ktoré sú súčasťou bariéry kože. Tým ju udržujú mäkkú a pružnú. GEHWOL med Sensitive by sa mal aplikovať na umyté a vysušené nohy a chodidlá a to každý deň, najlepšie ráno a večer jemne vmasírovať do pokožky. Je vhodný ako starostlivosť o pokožku pri liečbe cukrovky, neurodermatitídy alebo plesňových ochoreniach nôh a nechtov.

Klinicky testované. Vhodné pre diabetikov.

BEZ parabénov, parfémov, PEG emulgátorov a silikónových olejov.

Skladujte pri teplote do 25°C!

balenie: 75 ml

Balenie produktu

75ML

B - kód

B00119980

SUKL kódy

T14030

ID karty

127239

TOP