VITAMMY ZOOM BEZKONTAKTNY TEPLOMER

VITAMMY ZOOM BEZKONTAKTNY TEPLOMER

Katalógové číslo: 17117 Kategórií:

 

Popis produktu

VITAMMY ZOOM Bezkontaktný teplomer

Meranie bez rizika prenosu choroboplodných zárodkov. Elektronický bezkontaktný teplomer Vitammy Zoom meria teplotu za 1 sekundu bez rizika prenosu vírusov, baktérií a iných mikroorganizmov. Nevyžaduje sa dotyk testovanej osoby, takže nevyžaduje dezinfekciu. Môže merať teplotu mnohým ľuďom nepretržite bez rizika prenosu choroby.

Presné meranie v krátkom čase.

Teplomer umožňuje presné meranie v krátkom čase. Presnosť: ± 0,2 ° C (0,4 ° F) v rozsahu 35,0 ° C ~ 42,0 ° C (95,9 ° F ~ 107,6 ° F) pri teplote okolia 15 ° C ~ 35 ° C (59 ° F ~ 95 ° F). Čas merania: asi 1 sekunda. Teplomer

Bezpečné meranie teploty na čele.

Vitammy Zoom bol špeciálne navrhnutý na bezpečné meranie teploty na čele. Je to prístroj schopný merať teplotu ľudského tela zisťovaním intenzity infračerveného svetla vyžarovaného z čela. Prevedie namerané teplo na  LCD displej zobrazením jeho hodnoty. Infračervený teplomer je určený na prerušované meranie teploty ľudského tela z povrchu čela pre ľudí všetkých vekových skupín. Pri správnom používaní rýchlo a presne vyhodnotí teplotu.

Certifikované lekárske zariadenie.

Teplomer Vitammy Zoom je certifikované lekárske zariadenie. Infračervený teplomer meria telesnú teplotu na čele. Tento teplomer je určený na meranie povrchovej teploty kože nad hlavnou tepnou hlavy. Tepna hlavy je spojená so srdcom prostredníctvom krčnej tepny, ktorá vedie priamo z aorty, hlavného arteriálneho systému kmeňa. Poskytuje konštantný prietok krvi. Preto sa zmeny telesnej teploty odrážajú rýchlejšie na čele ako v iných častiach tela, napríklad v ústach, konečníku a podpazuší.

Vhodný pre všetky vekové kategórie.

Teplomer Vitammy Zoom je vhodný pre všetky vekové kategórie. Aby ste sa ubezpečili, že vaše meranie vždy presne odráža teplotu vášho tela, zvážte nasledujúce faktory, ktoré môžu ovplyvniť vaše presné meranie.

Je dôležité poznať normálnu teplotu každého človeka. Toto je jediný spôsob, ako presne diagnostikovať horúčku. Na stanovenie normálnej teploty vykonajte viacnásobné meranie v čase, keď je osoba zdravá. Pred meraním musia byť testované osoby vo vnútri 30 minút.

Zásady pri meraní teploty.

 • Testované osoby a teplomer by mali byť pred meraním v jednej miestnosti najmenej 10 minút.
 • Pred meraním by nemali piť, jesť ani cvičiť, kúpať sa, sprchovať sa, umývať a sušiť si vlasy.
 • Ak máte čiapku, zložte si ju a posuňte vlasy z čela a pred meraním počkajte 10 minút.
 • Krémy alebo iná kozmetika na čele môžu namerať nižšiu teplotu ako tá skutočná.
 • Pred meraním si umyte čelo a počkajte najmenej 10 minút.
 • Ak pred meraním budete mať ruku na čele a ovplyvní to teplotu.
 • Nemerajte teplotu v mieste jaziev, otvorených rán alebo odrenín.
 • Nepoužívajte teplomer na spotené čelo, pretože by to mohlo ovplyvniť meranie.
 • Neodporúčame meranie počas kŕmenia alebo bezprostredne po kŕmení dieťaťa.
 • Nepoužívajte tento teplomer vonku.
 • Nemerajte týmto teplomerom v blízkosti veľmi horúcich miest, ako sú krby a kachle.
 • Snímač teplomeru je najcitlivejšou súčasťou zariadenia. Nedotýkajte sa ho!
 • Presnosť merania môže byť ovplyvnená poškodením snímača.

Interpretácia výsledku merania.

Elektronický bezkontaktný teplomer Vitammy Zoom má interpretáciu výsledku.

V režime merania teploty na čele sa po dosiahnutí výsledku pod 37,8 ° C (100 ° F) na obrazovke objaví symbol: I Ak je teplota 37,8 ° C alebo viac, na obrazovke sa objaví symbol 🙁 ktorý jasne zobrazuje výsledok nameranej teploty.

Automatické vypnutie.

Elektronický bezkontaktný teplomer Vitammy Zoom sa automaticky vypne Ak ponecháte teplomer dlhšie ako minútu bez merania, teplomer sa automaticky vypne. Po každom meraní očistite snímač teplomera, aby ste zaistili správne meranie a zabránili možnému prenosu baktérií.

Pamäť 10 meraní.

Elektronický bezkontaktný teplomer Vitammy Zoom má pamäť na 10 meraní Teplomer môže uložiť 10 posledných výsledkov merania do pamäte spolu s dátumom, časom a režimom, v ktorom sa meranie uskutočnilo. Výsledky meraní uložených v pamäti sú prístupné v režime FRONT aj SUBJECT.

 

SUKL kódy

T17117

ID karty

136553