Walmark Prostenal Night 60 tbl.
Ušetríte až 3.23€

Walmark Prostenal Night 60 tbl.

16,15 

Na sklade už iba 1

Množstvo
Katalógové číslo: 14327 Kategórií: Značka:

Walmark Prostenal NIGHT 60 tbl.

V prípade, že vás obťažuje najmä časté nočné vstávanie kvôli nutkaniu na močenie, potom je Prostenal® NIGHT správna voľba.

Prostenal® NIGHT pomáha udržovať správnu funkciu prostaty a normálny prúd moču. Navyše prirodzeným spôsobom podporuje usínanie a kvalitu spánku, čím znižuje na ďalší deň riziko celkovej únavy pre nevyspanie.

Chcete podporiť zdravie prostaty a prirodzenú potenciu? Vyskúšajte Prostenal® CONTROL.

Prostenal® NIGHT má priaznivý vplyv na zdravie prostaty a normálne močenie – pomáha tak minimalizovať časté nočné vstávanie na toaletu. Okrem toho podporuje relaxáciu organizmu a kvalitu spánku.

  • Saw palmetto (Serenoa repens) e odporúčaná prírodná pomoc na udržanie zdravej prostaty a normálneho prúdu moču;
  • kanadské brusnice (Vaccinium macrocarpon) používajú bylinkári po stáročia a považujú sa aj za jednu zo „superpotravín“ našej doby;
  • Ashwagandha (Withania somnifera) je silná rastlina tradične používaná v ajurvéde. Podporuje relaxáciu organizmu a kvalitný spánok potrebný na úplnú regeneráciu tela počas noci;
  • Vitamíny B1 a B2 pomáhajú udržovať normálnu činnosť nervovej sústavy a duševnú rovnováhu;
  • Zinok prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi a k normálnej plodnosti a reprodukcii. Má úlohu v procese bunkového delenia;
  • Vitamin D3 sa podieľa na procese delenia buniek a prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

Zloženie: Denná dávka obsahuje: hmot./ 1 tbl. % RVH* Saw palmetto extrakt, 15:1 (Serenoa repens, štandardizované na 5 % sitosterolov) 320,0 mg – Kľukva veľkoplodá (Vaccinium macrocarpon) sušená šťava 250,0 mg – Ashwagandha (Withania somnifera) extrakt z koreňa (štandardizované na 5 % withanolidov ) 50,0 mg – Vitamin B1 0,55 mg 50 Vitamin B2 0,70 mg 50 Zinok 0,70 mg 100 Vitamin D3 10,0 µg 200 * % referenčnej výživovej hodnoty v 1 tbl.; – nie je stanovené

Zloženie: látky protihrudkujúce (celulóza, uhličitan vápenatý, oxid kremičitý, stearát horečnatý, talok), Saw palmetto extrakt, kanadské brusnice (kľukva veľkoplodá) sušená šťáva, ashwagandha extrakt, stabilizátory (zosieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy, hydroxypropyl metylcelulóza, hydroxypropylcelulóza), citrát zinočnatý, sodná soľ karboxymetylškrobu, koncentráty (mrkva, čierne ríbezle, reďkvička), farbivo (oxid titaničitý), cholekalciferol, triglyceridy, tiamín hydrochlorid, riboflavín. Dávkovanie:

Podporte funkciu prostaty a regeneráciu svojho tela!

Pravidelné užívanie 1 tablety prípravku Prostenal® NIGHT večer po jedle, nielen prispieva k normálnej funkcii prostaty a močového systému, ale podporuje aj relaxáciu a prirodzenú kvalitu spánku. Kvôli optimálnemu účinku užívajte dlhodobo.

Upozornenie: Nevhodné pre deti. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 °C.