CannamediQ Cholestmizin 30 toboliek
Ušetríte až 1.98€

CannamediQ Cholestmizin 30 toboliek

10,42 

Na sklade už iba 1

ZASTAVTE CHOLESTEROL, STAVTE NA KONOPE! unikátne spojenie konopí a monakolínu pre optimalizáciu hladiny cholesterolu so zeleným čajom priaznivo modulujúcim podiel HDL („dobrého“) a LDL („zlého“) cholesterolu obsahuje pestrec mariánsky chrániaci pečeň a zelený čaj podporujúci dobrý stav srdca a ciev

CannamediQ® Cholestmizin je jedinečný prípravok obsahujúci konope, monakolín a zelený čaj pre optimalizáciu hladiny cholesterolu v krvi a ochranu kardiovaskulárneho systému. Prírodné zloženie na báze konopí, monakolínu a rastlinných extraktov zabezpečuje vysokú účinnosť a maximálnu bezpečnosť užívania bez vedľajších účinkov.

Cholestmizin obsahuje maximálne množstvo monakolínu, extraktu z červenej fermentovanej ryže, ktorý výrazným spôsobom optimalizuje hladinu cholesterolu v krvi. Zvýšená koncentrácia cholesterolu v krvi je v populácii častá a je významným rizikovým faktorom srdcovo-cievnych ťažkostí. Zanedbanie kontroly a prevencie pritom môže mať závažné následky.

Cholestmizin vďaka obsiahnutému extraktu zeleného čaju priaznivo obmedzuje absorpciu cholesterolu  a upravuje pomer HDL (tzv. „dobrého“ cholesterolu) a LDL (tzv. „zlého“ cholesterolu). Navyše tiež optimalizuje hladiny krvných triglyceridov. Zelený čaj priaznivo upravuje stav celého kardiovaskulárneho systému a pozitívne pôsobí na srdce, cievy aj krvný tlak. Vďaka antioxidačnej aktivite bráni predčasnému starnutiu buniek.

Cholestmizin je navyše obohatený o pestrec mariánsky, ktorý zabezpečuje ochranu a regeneráciu pečeňových buniek, a to aj v prípade užívania látok, ktoré v pečeni rizikovo oxidujú a zaťažujú tak pečeňové bunky.

Unikátna konopná zložka v podobe extraktu konopných semien navyše podporuje zachovanie dobrého stavu srdca.

CannamediQ® je rad unikátnych prípravkov využívajúcich jedinečnej sily konopí na ľudský organizmus. Vo svojom  zložení kombinujú tieto produkty vysoko aktívny konopný extrakt s prírodnými zložkami, vitamínmi a minerálmi. CannamediQ® umožňuje konečne využiť blahodarné účinky dlhé roky tabuizovaného konopí úplne legálne, bezpečne a bez vedľajších účinkov.

  • Odporúčané denné dávkovanie: 1 tobolka denne.
  • Účinné látky: extrakt z červenej fermentovanej ryže s 5% obsahom monakolínu, extrakt zeleného čaju, extrakt pestreca mariánskeho, extrakt konopných semien
  • Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre súbežné užívanie s hypolipidemikami a liekmi obmedzujúcimi zrážanlivosť krvi. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je  určený pre deti, mládež, tehotné a dojčiace  ženy.  U osôb s ochorením obličiek, pečene a svalovými poruchami odporúčame užívanie konzultovať s lekárom. Uskladňovať mimo dosahu detí! Neužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku.
  • Obsah balenia: 30 tob.
Balenie produktu

30KS CPS 1X30 KS

Exspirácia produktu

2024-09-13

Šarža

L13092103

EAN

8594059738912

B - kód

B00184844

SUKL kódy

T18210

ID karty

140166

TOP